SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z redukcją ,spada siła,przemęczenie,nie maleje opona na brzuchu :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
Hej
Ok 3 miesiace temu zacząłem redukcję,ale nie jakaś drastyczna , chciałem powoli i systematycznie zbic wagę,od dziennego zapotrzebowania kalorycznego odjąłem 300kcal i zacząłem wiecej sie ruszac /wycieczki rowerowe ok 3 razy w tygodniu po 2 godzinki tempo umiarkowane-raczej spokojne,zebyscie nie mysleli ze te 2 godziny pedałuje cały czas na maksa/,do ZMA ktore spozywam nonstop dokupiłem TSE oraz HMB ,trening HST z troche mniejszą intensywnością niz na masie/ ,problem w tym ze czuje sie strasznie zmeczony,często mam zawroty głowy,nie mam energi na siłowni,bardzo mocno spadłem na sile /ok 15% mniejszy ciezar daje na serie/,wytrzymałość tez kiepska :(,czuje sie jakbym był przetrenowany,przerwy 1-2 tygodniowe od cwiczen nie pomagają i nie mam kompletnie juz ochoty do cwiczenia na siłowni ;/.Miesiąc temu kupiłem Kre-alkalyn z olimpu,liczyłem ze troche odzyskam siły i energi ale niestety 0 efektu,tak jakbym nic nie brał.
To wszystko powinno sugerowac ze za mało calorii dziennie spozywam,ale w tym przypadku powinienem chudnąc mocno a u mnie jedynie troche łapy sie wyrzeżbiły a reszta ciała bez zmian,wagowo schudlem jakies 6 kg ale mysle ze w wiekszosci woda poszla z powodu ograniczenia węglowodanów.
Tak wiec skutkiem mojej redukcji jest spadek siły i energi ale praktycznie brak efektów w postaci redukcji tkanki tłuszczowej.
Juz sam nie wiem co robic :( prosze o jakies rady,co robie nie tak,moze jakies suplementy dorzucic...tylko takie których odczuje działanie bo np z HMB ktore biore nie jestem zadowolony,uwazam ze to była strata kasy ;/


W mojej diecie spozywam dziennie 230gr białka co daje 2,1gr/kg masy ciała, 341gr węglowodanów - 3,1gr/kg masy ciala oraz tłuszcze 101gr czyli 0,9gr/kg masy ciala


Zmieniony przez - MARCINSZ w dniu 2006-10-04 23:12:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 212 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1051
Aha. Jeszcze jedno. Jeżeli stosujesz dietę węglowodanową to jak na redukcję spożywasz za dużo tłuszczy. obetnij do 0,5 g/kg mc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
wklej diete
jak wczesniej jadles??

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
dieta :
1 posiłek 9.30:
Płatki owsiane 130gr
Rodzynki suszone 30
Oliwa z oliwek 35
Ostrawia WPC80 30

2 posiłek 12.00:
Ser twarogowy chudy 200
Chleb pszenny 100
Koncentrat pomidorowy 30% 60
Masło śmietankowe 20

3 posiłek 15.00:
Ryż biały 100
Oliwa z oliwek 15
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 150

4 posiłek 18.00:
Makaron bezjajeczny 100
Oliwa z oliwek 10
Ostrawia WPC80 30

5 posiłek 21.00:
Ostrawia WPC80 30

6 posiłek 23.30:
Ser twarogowy chudy 200
Koncentrat pomidorowy 30% 60

ŁĄCZNA ILOŚĆ:230gr B, 101gr T, 341gr W , 3215 kcal

dzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały pokryte,poza ZMA dodatkowo multiwitaminy i łyzeczka tranu.

Wczesniej jadłem identycznie tylko pare prouktow było w wiekszych ilosciach co dawało wiecej węglowodanów dziennie wiecej.



Zmieniony przez - MARCINSZ w dniu 2006-10-05 00:00:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Aeroby rób 30-40 minut przy odpowiedniej intensywności. Wstępnie mogę powiedzieć, że dieta jest raczej przeciętna... za dużo `oczyszczonych` węglowodanów, nie widzę warzyw, za dużo białka z odżywek, dodatkowo zastanawiałeś się kiedyś nad proporcją omega-3/omega-6 w swojej diecie?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skad wiesz, ze spadla ci sila w serii skoro robisz hst? chyba, ze go juz skonczyles
byc moze spadki sily sa spowodowane nie do konca prawidlowym przestrzeganiem zasad tego treningu
poza tym jw dieta nie jest najlepsza a w dodatku chyba troche za duzo kalorii mimo, ze sporo wazysz, bo jednak cokolwiek by spadlo przez ten czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Chleb zamien na razowca, ryz na brazowy, makaron itd. dorzuc warzywa, odzywki postaraj sie zastapic normalnym jedzeniem, twarog ogranicz do 1 posilku, obetnij troche z wegli
1

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Powiem tak. Ja jak robilem redukcje to przez miesiac stracilem az 1,5kg. Potem poprawilem diete, obcialem troche kcal i wyrzucilem smieci np. przestalem pic herbate gdyz zawsze z cukrem, slodkie napoje zamienilem na wode, platki kukurydziane na owsiane itd. i wtedy lecialo gdzies 1kg na tydzien! Popraw diete i jak nie bedzie spadac waga to obcinasz stopniowo kcal z wegli. Wegle w niewielkich ilosciach z posilkami bogatymi w tluszcz, i w miare uplywu dnia coraz mniej. Mnie najlepiej sie cwiczylo tak: lekki trening silowy 3cw 3 serie po 15-20 powtorzen i zaraz po tym aeroby, zaczynalem od 30min skonczylem na 45min. Trening 5 razy w tyg. Zapotrzebowanie to waga x 24(BMR). Moja aktywnosc konczyla sie wlasciwie na tym treningu silowym i aerobach i powiem ze calkiem ladnie lecialo od 1-1,5kg na tydzien. Masa jakos drastycznie nie spadla i energie w ciagu dnia mialem. Ale jechalem w ten sposob zaledwie miesiac, gdyz stwierdzilem ze mam za malo miesni by rzezbic sie do kaloryfera bo bym wygladal jak jakis sucharek . Ale na przyszle lato mam zamiar zrobic konkretna rzezbe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
na redukcji tnie się węgle więc że siła spada to normalne areoby też przyczyniają się do tego. Po co koncentrat pomidorowy na noc bo nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sama waga nic nie znaczy
ja przez 2-3 tygodnie wprowadzenia do low carb stracilem okolo 4-5 kg
a przez kolejne 8 tygodni waga wskazala spadek wagi dalszy o zaledwie 2-3 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 743 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18526
ellis-ja tego jezdzenia na rowerze nie robiłem jako aerobowego,tylko tak aby miec jakies zajecie i pobyc troche na swiezym powietrzu,bo z braku zajec strasznie duzo czasu spędzałem w domu /od wczoraj sie to skonczyło bo zacząłem pracę nową/,dlatego to jezdzenie trwało 2 godziny ,warzywa są do obiadu ,musze policzyc ile mam w diecie omega 3 i 6

michal_bas HST cwicze juz ok 2 lata ,wiec troche juz sie w tym orientuje i znam zasady ,widze ze spada siła jak wykonujac 4 trening w danym micro cyklu HST dochodze w serii do załamania miesniowego, np mój maks ciezar dla cyklu 10-tek to 120kg dla wyciskania na płaskiej a ja przy 4 treningu 108kg robie tylko 8 razy :(

LUKI i Silver666 dostosuje sie do rad

chucknoris koncetrat tylko z tego wzgledu ze mi smakuje z nim twaróg :)

Zmieniony przez - MARCINSZ w dniu 2006-10-05 17:20:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
nie lepiej pomidorka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buła

Następny temat

Trening na mase do oceny.

Wiecej