SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z podcięciem cycków

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 211 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3384
robię pierwszą redukcję w życiu, mam problem z podcięciem cycków

tren+wino+prop+hgh
od początku do teraz wbijam 2uu hgh dziennie w fat na brzuchu, nie wiem czy mam to zmienić i wbijać w cyce, czy po prostu czekać aż dojdę do niższego bfu i samo zacznie lecieć, ktoś coś wie? największy problem że to jest taka fałda tłuszczu i za nic nie chce się to ruszyć

bf poglądowo 15%



Jestem Bogiem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Musi tam byc miecho nalozone, redukuj dalej 15% bf to tez nie malo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sporo czasu prze Tobą, do ukończenia redukcji, są miejsca na ciele gdzie ciężej schodzi smalec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 239 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11895
Mialem to samo ,zjedziesz z bf to i smalec pod cyckami zjedzie... i bedzjesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
15% bf to nie oczekuje, ze fat zejdzie z cyca. mam to samo, lipo i bf 13-15%

te foto mogles odciac od pasa w dol calkowicie, komicznie wyglada ;d
2

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 211 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3384
dzięki za info, zejdę do 10% i jak coś to podbije

Jestem Bogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
jak chłopaki tnij dalej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Masteron lub proviron woda zejdzie estrogen będzie w ryzach wyostrzy się sylwetka , efka przed-treningiem, powinny dać rezultaty Jest jeszcze T3, ale tobym narazie zostawił na ostatni show.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 211 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3384
nie będę spamował nowym tematem dlatego piszę tutaj, jeżeli mod nie ma nic przeciwko, drobne pytania w sprawie problemów podczas cyklu będę pisał tutaj

Jestem Bogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
to i tak musisz podać ankietę, jeden wątek = jeden temat

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 211 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3384
ok postaram się później ładnie wszystko wypełnić, a tak na szybciutko, bo to takie drobne pytanko =D wrzuciłem mocny spalacz i podkręciłem tren, z automatu zacząłem pić więcej wody i dołożyłem więcej owoców w diecie, problem jest że po 3-4 h snu budzę się do toalety na siku, sprawia mi to dyskomfort i przerywa regeneracje, zawsze dobrze działała do mnie kreatyna mono która zatrzymywała wodę na noc, jak wrzucę 3-4 gramy przed spaniem będzie ok? czy może ktoś ma jakiś lepszy pomysł?

Jestem Bogiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sprawdzenie cyklu

Następny temat

Redukcja wytrzymałościowiec

WHEY premium