SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z planem u amatora

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam na wstępie miło mi zacząć przygode z tym forum, na imię mam Krzysiek, 27 lat, wzrost 178cm waga około 80-85 kg, mam do was kilka pytań na które już pewnie odpowiadaliście lecz w tym chaosie bardzo ciężko mi było ogarnąć odpowiedzi, mianowicie po porażkach życiowych i spojrzeniu na swoje ciało doszedłem do wniosku ze nie jestem atrakcyjnym gościem, wiec zrobiłem pierwszy krok zakupiłem sobie osprzęt do ćwiczeń który lada dzień ma przyjść, Ławka regulowana + stojaki regulowane + prasa na nogi + wyciąg + modlitewnik (wsuwka) plus do tego Zestaw gryfów i obciążeń kompozytowych 111 kg :

1x Gryf prosty 30 mm 180 cm wzmocniony MW-G180-EX-GL
1x Gryf lekko łamany 30 mm 120 cm wzmocniony MW-G120L-EX-GL
2x Gryf prosty śrubowy 30 mm 40 cm wzmocniony MW-G40-EX-SR
8x Obciążenie kompozytowe 1,25 kg
4x Obciążenie kompozytowe 2,5 kg
6x Obciążenie kompozytowe 5 kg
4x Obciążenie kompozytowe 10 kg

ogólnie o co mi teraz chodzi, nigdy nie miałem styczności z siłownia ok no może raz mi się zdarzyło wykupić karnet miesięczny i na tym poprzestałem, więcej imprezowałem niż ćwiczyłem, od teraz jednak chce zmienić coś w swoim życiu po wysłuchaniu opinii oraz przemyśleniach na swój temat chce zacząć zmianę i to kontynuować. Moja postura mówiąc krotko jest dziwna, posiadam brzuch piwny, ręce mam jak u komara można śmiało pomylić kości z mięśniami :D nogi w miarę umięśnione ale to efekt gry w piłkę ( od 4 lat nie gram) jeśli jest na tym forum jakaś dobra dusza która umiejętnie jak typowemu amatorowi wytłumaczy jaki powinienem mieć plan treningu tygodniowego, jakie ćwiczenia, to naprawdę był bym wdzięczny, przeważnie w domu był bym o 17-18, nie będę oszukiwał na temat diety nie wiem nic, po prostu wpierdzielam co popadnie rano kanapki, w godzinach popołudniowych typowy obiad ziemniaki, jakieś mięso przeważnie pierś z kurczaka plus do tego jakaś surówka, wieczorem jak najdzie mnie ochota to potrafię jeść nawet o 00 w nocy, ogólnie wyglądam teraz jak kajtek który ma wszystko w dupie. Przepraszam za taki temat ale chciałbym w końcu coś sobie udowodnić a bez waszej pomocy będzie ciężko pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1949
Polecam poczytać, trochę się wyedukować https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html  A nastepnie sam uloz sobie plan i diete i wstaw, koledzy na pewno doradza co jest zle a co ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o opinie planu treningowego ;) cel-budowa masy

Następny temat

Czysty Ektomorfik

WHEY premium