SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z kurza klatka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1562
moj kolega ma problem z kurza klatka.Czytalem tutaj o tym ale moj kumpel nie ma wysunietego mostku do przodu tylko gornac czesc klatki lekko jest uwypuklona i nie wiem jakie cwiczenia mu poradzic narazie robi rozpietki tylko i ogolnie cwiczeni na łąwce poziomej i skosnej co poradzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
siema tez kiedys mialem taki problem kurza klatke piersiowa na mialem na to operacje klatka teraz moze nie jest idealna ale jest duzo lepiej niz wcxzesniej kiedy to widac bylo ten defekt przez koszulke zostala mi blizna na szczescie cienka bo smarowalem jakas specjalna mascia plus maskuja ja wlosy na klacie to nie jest tak bardzo widoczna troche robie pompek aby rozbudowac miesnie k piersiowej tera moge powiedziec ze jest w miare normalnie bo kiedys byla tragedia chociaz do idealu to jeszcze troche brakuje klinika w ktorej mialem operacje miesci sie we wrocku na ulicy grabiszynskiej tam jest oddzial chirurgi klatki piersiowej jak co to mozna tam jechac i pogadac ze specami oni powiedza co i jak tylko ze chyba trzeba miec jakies skierowanie ja mialem od ortopedy pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cholera ja też mam podobną lipe ... mostek troche jest wklęsły ... taka dziura ... jednym z powodów przez który postanowiłem ćwiczyć są słowa mojej dziewczyny po wymacaniu tego:
" kuba ... a co to jest? " <hahaha>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1562
tooo kurde jakie ja cwiczenie mam robic?mostek to ja mam normalny ale gorna czesc klatki jest wysunieta do przodu:/ Jak to usunac?jakie cwieczenia an silowni robic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 570 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8522
O co chodzi z ta kurza klatka ? Jak to wyglada ? Jest na forum to gdzies dokladnie opisane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Teraz młode pokolenia mają często takie problemy. Macie średnio po 190 cm wzrostu i jesteście chudzi jak szczapa. Coś za coś.
A tak na poważnie to ćwicz normalnym planem i wszystko się wyrówna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1562
ja tu specjalisty potrzebuje co mi doradzi jasno co mam robic bo ze mam cwiczyc to wiem ale chodzi mi o dkładne rozpisanie tego co mam robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 173 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3339
no chlopaki to wam wspolczuje ... nie wiem co macie robic wiec sie nie wypowiadam :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8465
tez mialem taki problem , poprzednie wakacje siedzalem caly czas przy kompie i sie zrobila ta "kurza klatka " , z tako klatko chodzilem niecaly rok . Od 6 miesiecy cwicze i widac poprawy , wiec poprostu cwicz i bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4110
przybierzesz troche masy to sie to zakryje

!!.. nie ma masy nie ma klasy ..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686


no to ja mam male info

"- wrodzone zniekształcenie, w którym mostek i stykające się z nim końce żeber są wysunięte do przodu. Klatka piersiowa jest uwypuklona. Defekt jest wyłącznie kosmetyczny i bardzo rzadko wymaga interwencji chirurga. Dziecko powinno dużo ćwiczyć, by wzmocnić mięśnie grzbietu."

zrodlo: hehe kobieta.gazeta.pl



Zmieniony przez - kuba1989 w dniu 2005-07-01 20:27:18

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1562
tylko wiesz co ja mam mostek okej ale gorna czesc mam wypokła i co zrobic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w domu

Następny temat

Jak cwiczyc nogi... uda?

WHEY premium