SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

problem z klatka piersiową

Wysłana -
Mam 17 lat mam 183 wzrostu i waże 60 kg czy da rade wyrzeźbic klate ? I czy da sie to zrobić samymi pompkami ? Robie dziennie tysiące brzuszków:) i efekty widać ale czy da sie to samo zrobić z klatą ?

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witaj,
problem jest tego typu, że nie za bardzo jest co u Ciebie rzeźbić. Jesteś przeraźliwie chudy przez co masa mięśniowa jest znikoma. Poza treningami zacznij jeszcze jeść wtedy nabierzesz masy mięśniowej i 'pojawią' się mięśnie piersiowe
Wysłana -
Hej, jak już kolega wyżej napisał - tu nie ma mowy o rzeźbieniu :) tutaj trzeba nadłożyć mięśni ( dużo ) bo jest przeraźliwie chudo . Zapraszam cię do działu junior i do zapoznania się z tematami podwieszonymi , poczytasz i zorientujesz się w podstawach jak należy zacząć przygodę z poprawą sylwetki .
Wysłana -
tutaj trzeba dobudowac i to sporo
Wysłana -
Idz na siłownię. To lekarstwo dla osób takich jak Ty
Wysłana -
Jak dołożysz masy mięśniowej do klatki piersiowej to będzie co rzeźbić na tą chwilę masz bardzo małą masę mięśniową więc nie za bardzo jest rzeźbić.
Wysłana -
Tu na całe ciało trzeba wrzucić min. kilkanaście kg.
Wysłana -
raczej te tysiace brzuszków Ci nic nie dają, jakoś w tą ilość nie che mi się wierzyć, trenuj całe ciało, na poczatek jak chcesz ogarnij sobie trening domatora
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź