SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z dieta na SSRI

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 898
na saa bylo prosto, 3 gramy bialka, 5 gramow ww, 1 gram tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Teraz bez SAA juz nic nie zdziałasz
Wiec lepiej mega się przyłóż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 898
spokojnie, przykladam sie, bardzo :) liczylem tutaj na jakas porade. nie jestem laikiem. potrafie sobie wszystko policzyc. wiem z jakich zrodel co brac.

w skrocie, bialko 2 gramy, weglowodany - do ilu zejsc 3 gramy, 2.5 ? 2 ? reszte uzupelnie tluszczami i obetne z zapotrzebowania 300 kcal


Zmieniony przez - diethar w dniu 05/08/2018 00:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Białko 2g, tłuszcze minimum 1g i reszta kalorii z węglowodanów. Wymienione suplementy okołotreningowo, a nie rano na czczo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
diethar
na saa bylo prosto, 3 gramy bialka, 5 gramow ww, 1 gram tluszczu


marnotractwo jedzenia.
Nie ważne ile zjesz tylko ile wchłoniesz i jaka poprzez to wytworzy się sytuacja hormonalna w organiźmie
Niezależnie od tego czy jesteś czy nie jesteś na saa, żywisz się po to by wchłaniać możliwie jak najbardziej ekonomicznym kosztem organizmu
Białko to tylko budulec, jeśli nie ma wystarczającej ilości energii - będzie zawsze zamieniane w cukier. O ile ktoś kto ma bardzo potężną masę mięśniową może zjadać tyle białka (choć nie musi) o tyle osoba będąca na cyklu i po prostu ćwicząca wszystkiego się pozbędzie w kiblu.
A skąd ten SSRI ? depresja posterydowa albo problemy z narządami płciowymi - wszystko ma jeden wspólny punkt, źle się żywiłeś, organizm sobie nie poradził po odstawieniu
Warto byłoby mądrze zarządzać hormonami poprzez pożywienie. Musisz być insulinowrażliwy, dostarczać odpowiednią nie przesadną ilość węglowodanów i białka i najważniejsze: wykarmić mózg tłuszczem, bo to od tego zależy Twoje samopoczucie i funkcjonowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 898
marnotractwo jedzenia.
Nie ważne ile zjesz tylko ile wchłoniesz i jaka poprzez to wytworzy się sytuacja hormonalna w organiźmie
Niezależnie od tego czy jesteś czy nie jesteś na saa, żywisz się po to by wchłaniać możliwie jak najbardziej ekonomicznym kosztem organizmu

SYTUACJE HORMONALNA TO JA SOBIE TWORZYLEM ZE STRZYKAWKI
BYLES KIEDYS NA CYKLU ? JAK ZACZNIESZ ZABAWE Z SAA TO DOPIERO WTEDY ZACZNIJ SIE MADRZYC NA TEN TEMAT


Białko to tylko budulec, jeśli nie ma wystarczającej ilości energii - będzie zawsze zamieniane w cukier. O ile ktoś kto ma bardzo potężną masę mięśniową może zjadać tyle białka (choć nie musi) o tyle osoba będąca na cyklu i po prostu ćwicząca wszystkiego się pozbędzie w kiblu.

NAPISALES MI, ZE JEM ZBYT DUZO BIALKA. ZAPYTALEM CZEMU. DALEJ MI NA TO NIE ODPOWIEDZIALES

A skąd ten SSRI ? depresja posterydowa albo problemy z narządami płciowymi - wszystko ma jeden wspólny punkt, źle się żywiłeś, organizm sobie nie poradził po odstawieniu
Warto byłoby mądrze zarządzać hormonami poprzez pożywienie. Musisz być insulinowrażliwy, dostarczać odpowiednią nie przesadną ilość węglowodanów i białka i najważniejsze: wykarmić mózg tłuszczem, bo to od tego zależy Twoje samopoczucie i funkcjonowanie.

ANTOSIU POWINIENES KRYMINALY PISAC. SSRI I PROBLEMY Z NARZADAMI PLCIOWYMI HAHAHAHA. ANI DEPRESJA, ANI PROBLEMY Z NARZADAMI. SWOJA DROGA ROZWIN MOZE JAK SSRI MAJA LECZYC PROBLEMY Z NARZADAMI PLCIOWYMI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
diethar
marnotractwo jedzenia.
Nie ważne ile zjesz tylko ile wchłoniesz i jaka poprzez to wytworzy się sytuacja hormonalna w organiźmie
Niezależnie od tego czy jesteś czy nie jesteś na saa, żywisz się po to by wchłaniać możliwie jak najbardziej ekonomicznym kosztem organizmu

SYTUACJE HORMONALNA TO JA SOBIE TWORZYLEM ZE STRZYKAWKI
BYLES KIEDYS NA CYKLU ? JAK ZACZNIESZ ZABAWE Z SAA TO DOPIERO WTEDY ZACZNIJ SIE MADRZYC NA TEN TEMAT


Białko to tylko budulec, jeśli nie ma wystarczającej ilości energii - będzie zawsze zamieniane w cukier. O ile ktoś kto ma bardzo potężną masę mięśniową może zjadać tyle białka (choć nie musi) o tyle osoba będąca na cyklu i po prostu ćwicząca wszystkiego się pozbędzie w kiblu.

NAPISALES MI, ZE JEM ZBYT DUZO BIALKA. ZAPYTALEM CZEMU. DALEJ MI NA TO NIE ODPOWIEDZIALES

A skąd ten SSRI ? depresja posterydowa albo problemy z narządami płciowymi - wszystko ma jeden wspólny punkt, źle się żywiłeś, organizm sobie nie poradził po odstawieniu
Warto byłoby mądrze zarządzać hormonami poprzez pożywienie. Musisz być insulinowrażliwy, dostarczać odpowiednią nie przesadną ilość węglowodanów i białka i najważniejsze: wykarmić mózg tłuszczem, bo to od tego zależy Twoje samopoczucie i funkcjonowanie.

ANTOSIU POWINIENES KRYMINALY PISAC. SSRI I PROBLEMY Z NARZADAMI PLCIOWYMI HAHAHAHA. ANI DEPRESJA, ANI PROBLEMY Z NARZADAMI. SWOJA DROGA ROZWIN MOZE JAK SSRI MAJA LECZYC PROBLEMY Z NARZADAMI PLCIOWYMI



Byłem.
Dlatego widzę te wszystkie różnice. Tak Ci się tylko wydaje, że sytuacje hormonalną tworzyłeś sobie wyłącznie ze strzykawki - co za lekkomyślność
Przyszedł czas na odstawienie i organizm wariuje, bo Tobie wszystko wydawało się proste.
Białka nie jest potrzebna wcale duża ilość, bo mięśnie utrzymuje przy rozmiarze, dobrej funkcjonalności i jakości - energia, a od tego są inne makroskładniki by jej dostarczać a nie marnotrawić budulec. By się o tym szybko przekonać wystarczy jeść wyłącznie same białko, bez żadnych fluktuacji cukrem - organizm szybko to obnaży, że to nie białko trzyma mięśnie. Jest ważne, ale nie najważniejsze.
Chcesz się karmić dalej antydepresantami - żyw się tak dalej. Ponoć znasz swój organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
daj juz spokoj z tym bialkiem. gosc je ok 1.8g na kgmc wiec nie jest ani za duzo ani za malo. moze wg Ciebie najlepiej zejsc do rekomendowanych 0.8g?

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 898
jakie odstawienie. Antosiu nie biore saa od 7 lat ?

Bialko, odpowiesz mi wreszcie ? Czemu moje 2g to za duzo ?

Nie chce sie karmic, musze. Mam polekowe uszkodzenie i nie mam wyjscia.

odpowiesz mi wreszcie na moje pytanie ? SWOJA DROGA ROZWIN MOZE JAK SSRI MAJA LECZYC PROBLEMY Z NARZADAMI PLCIOWYMI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
czellista
daj juz spokoj z tym bialkiem. gosc je ok 1.8g na kgmc wiec nie jest ani za duzo ani za malo. moze wg Ciebie najlepiej zejsc do rekomendowanych 0.8g?


no to rewelacja, niech je Wg mnie sprytniej manipulować hormonami za pomocą odżywiania, a nie działać szablonowo
zdrowia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy jak schidnąc :) ???

Następny temat

Pomocy

WHEY premium