SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z brzuchem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
Siema.Ma wstepie prosze Was o wyrozumialosc i nie opieprzanie mnie ze takich tematów bylo juz tysiace, zanim postanowilem napisac ten temacik duzo czytalem z tego forum , ale ja jestem kompletnie zielony i niektore pojecia sa dla mnie niezrozumiale itp.A wiec chodzi o brzuszek ;p od stycznia zaczalem cos cwiczyc na brzuch- jakies proste cwiczonka.Nastepnie zaczalem robic aerobiczna szostke Werdera(dobrze napsialem?;p )i skonczylem na 27 dniu bodajze , teraz znowu zaczynam od nowa A6W.Cwiczonka sa super choc trudne.Cos mi tam uroslo ale w wyzszej parti brzucha, nastomiast na dole brzucha mam troszke tluszczu i nie umiem sie go pozbyc(oprocz A6W od lutego cwicze podnoszenie nóg(3 serie po 15 powtorzen) ale to nic nie daje , moze robie cos zle albo nie dokladnie.I tu prosze Was o rade - jak sie pozbyc tego tluszczyku?Dodam jeszcze ze cwicze Brazylijskie Jujitsu i codziennie jezdze rowerem do szkoly (30 minut tam i spowrotem) i w domu wale sobie jeszcze w worek treninigowy ;0takze to tez cos mi daje.Aha i w moim wypadku silownia odpada ze wzgledu na brak czasu.Zalezy mi tez na polepszenie swej budowy ciała, jak ktos jakies cwiczonka podsunie to bede bardzo wdzieczny .Troszke namieszałem ale glownie chodiz o brzuszke i jakies rady ;) i prosze bardzo o wyrozumialosc i pisanie w prostym nieskomplikowanym jezyku :]
Pozdrawiam, pazzzzik

zieeeeeeffff

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Na spalenie tluszczu dieta redukcyjna /np ckd albo normalna-obliczasz zapotrzebowanie i odejmujesz 500kcal<--dzial odzywianie/+areoby /bieganie, plywanie, jazda na rowerze-najlepiej z rana na czczo albo odrazu po treningu, cwiczysz je ok 45 min, stale tempo, tetno ok 70% cardio max(220-wiek)/ uzupelniasz to treningiem silowym

cwiczenia na dolne partie brzucha:

unoszenie nog w zwisie
unoszenie nog w podporze
spinanie odwrotne brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
no spoko dziekówa. tylko nie kminie o co chodzi w tym obliczaniu( moglbys jakos to na przykladzie rozwinac ?;p) i te cwiczonka jakos wyltumaczyc? dziekówa z gory
pozdrawiam , pazzzzik

zieeeeeeffff

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
tluszcz spalisz podczas 30-45min aerobow

trening jesli nei na silce to sprobuj takei cos http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm


btw aeroby to:
-rowerek
-steper
-biegi

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2005-05-03 00:20:03

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
nio a jezeli cwicze 4 razy w tygodniu jujitsu ( 1,5 godziny), codziennie robie A6W i pompki i + pare cwiczonek i we wtorek godzine biegania po lesie + cwiczonka no i jeszcze jezdze do szkoly na rowerze( 30 minut, 15 minut do skoły i 15 minut spowrotem ze szkoly do domu) to starczy czy jeszcze doradzasz rano przed szkola biegac czy cos?;]?

zieeeeeeffff

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
moze mi ktos wytlumaczyc co to jest martwy ciag?;p

zieeeeeeffff

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9018
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm <- dokładnie pokazane i opisane

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246
nie ma

zieeeeeeffff

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9018
jak nie ma jak jest - 16 pozycja, zjedź suwakiem w dół

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 84
Po pierwsze po przeczytaniu chyba 100 postów mam mętlik w głowie i już nie wiem co dobre a co złe jest dla mnie.Mój problem to brzuch ,walcze i walcze z nim i nic.Proszę o dobrą radę i plan ćwiczeń.Po krótce opisze co robię żeby to zmienić i pozbyć się t.tłuszczowej nie tylko z brzucha ale i pośladków i bioder.Chodzę na siłownie prawie co dziennie.Ćwiczę ok.1.30 do 2 godz.Ze względu na prace robie to w 1 tyg. rano o 10.00 przed śniadaniem (obiad wieczorem po pracy z kolacją)a w kolejnym tyg. wieczorem ok 20.00(obiad ok.16 i kolacja ok.22,czasem na kolacje serwatka95%z200ml mleka) - 2 zmiany w pracy taki tryb wymuszają.Na siłowni stosuję następójący trening:rozciąganie 10 min. potem rower 15 min,następnie bieżnia 30 min (4,5mil/h),odpoczynek 5min i stoper 20 min iterwal 4 poziom i do tego 20 min.na maszynie w stylu Freestaylgazela i jak zdąże lub jak nie robie jednego z tych ćwiczeń to brzuszki tak ok. 200 no i na sam koniec kila ćwiczeń na nogi, ręce i klatkę.Do tego stosuje odżywki takie jak L-karnityna,HMB,Fat Burner i Fat transporter oraz CLA + complex witamin i napój regenurująco wyszczuplający w czasie treningu 0,5L.Moje wymiary 180cm wzrostu ,waga 83kg i 94cm w pasie,(t.tłuszczowa 17% a woda to 54%)a wiek to 29 lat.Moje założenia to zbić wage do 78kg i mieć w pasie 86cm oraz 12,5% t tłuszcowej.Nie wiem czy to ważne ale moje wymiary to:bicepsy po 36cm,klatka 98cm,uda po63cm i łydki po 41cm.Acha jeszcze jedno ćwicze z pasem wyszczuplającym i zakładam na to jeszcze bluze.Po treningu trace ok 2kg.Mam nadzieję że ktoś mi pomoże i dane które podałem wystarczą.Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
po pierwsze nie rób wszystkiego bezmyślnie.
wystarczy trening aerobowy i dobra dieta (jak napisał CI Skowron na początku postu) żeby ładnie, szybko i trwale tracić tłuszcz.
pamiętaj że mięśnie potrzebują czasu na regenerację.
daj im odpocząć czasami.
pamiętaj o dostarczaniu odpowiedniej ilości białka, ogranicz węglowodany i zamień tłuszcze na zdrowe (oliwa z oliwek, olej lniany, ryby,orzechy, tran).
aeroby wystarczy robić 3-5 razy w tyg. po 35-60 min.
tętno ok. 70% tętna maksymalnego.
trening siłowy- każda grupa mięśni trenowana raz w tyg.
przed aerobami białko, żeby zapobiec katabolizmowi.
w 30 min. po treningu uzupełnij glikogen (węgle proste)
a ok. 1-1,5 godz. po zjedz normalny posilek.

nie wiem czy o wszystkim napisałem, jak sa pytania jeszcze to pisz.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dysproporcja klatki

Następny temat

pomoc dla szkieleta!

WHEY premium