SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

problem clenbuterol

Wysłana -
Problem polega na tym że jstem na 2 dni cyklu z samego clena. Więc nie widze efektów dużego pocenia sien a siłce. Poce sie normalnie a moje temperatura nie przekracza 36stopni dziś podczas ćwiczeń zmierzyłem temperature wynosiła 36.8stopnia a po ćwiczeniach 35.9. W poniedizałek wziołem 2 tabsy dziś 3. Czy to norma ??? Pozatym ręce mi latają jak szalone podczas pisania tego tekstu nie moge dobrze w klawiature trafić
ps.Clenbuterol napewno nie jest fake

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Masz 0,04 clena. Bierzesz go 1 raz??
Wysłana -
Wiem o czym mowisz
Clen nie jest dla wszystkich, jak nie mozesz zniesc napiecia to lepiej to odstaw, mialem to samo, meczylem sie tydzien i dalem sobie spokój.
Jak dla mnie korzysci z clena sa mniejsze niz skutki uboczne.
Wysłana -
Spokojnie nie zwiększaj narazie dawki i obserwuj co sie dzieje . Jaki masz ten clen ?
Wysłana -
0,04 chiński pierwszy raz go biore i niechce go odkładać ponieważ zalezy mi na rzeźbie i niechce żeby pieniądze za niego poszyły na marne. Na razie zostane przy 3 tabletkach/dzień i jeszcze będe dalej obserwował.
ps. odczuwam też bolesne skurcze mięśni bicepsa

Zmieniony przez - p9c9 w dniu 2005-01-04 17:32:14
Wysłana -
A ile walisz mg magnaezu dziennie? Moj kolezka walil 120mg ed i sie na skorcze nie skarzyl jakims cudem...
Wysłana -
jak masz po 0,4 to zejdź z dawką narazie np do 2-2,5 tabl . Tabletki możesz przecież dzielić . Nie trzymaj na siłę dawek kosztem złego samopoczucia bo to nie prowadzi do niczego dobrego . W końcu wszystkiego ci sie odechce a w pierwszej kolejności treningów . Dla mnie dawka 4 tabl max 5tabl po 0,2 jest już w zupełności wystarczająca . Na twoim miejscu wogóle odstawił bym go na dwa dni i zaczoł od 1,5 2 tabletek dziennie przez pierwsze dni i docelowo zwiększył do 2,5 max 3 dziennie .
Wysłana -
magnezu nie biore
mrówa to tak np. 1/1/1/1,5........ ? mówisz że będzie lepiej ?
Wysłana -
p9c9 zacznij brac magnez, a najlepiej zaopatrz się w aspargin zawiera potas i magnez (w aptece bez recepty).Skorcze moga sie nasilic a po co sie meczyc
Wysłana -
zapodaj tauryne, potas i magnez zeby zminimalizowac se, tylko o dawke zapytaj kogos madrzejszego.
Wysłana -
P9C9 chyba bardzo Ci zależy na rzeźbie z tego co widze odrazu 120mcg sporo serjo.

Dzień 1: 20 mcg
Dzień 2: 40 mcg
Dzień 3: 60 mcg
Dzień 4: 80 mcg
Dzień 5: 80 mcg
Dni 6-12: 100 mcg
Dzień 13: 80 mcg
Dzień 14: 60 mcgs

Jak dla mnie tyle by spokojnie wystarczyło. Ale możesz dawki dobrać troche większe.

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-01-04 19:09:32
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź