SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
Problem polega na tym że jstem na 2 dni cyklu z samego clena. Więc nie widze efektów dużego pocenia sien a siłce. Poce sie normalnie a moje temperatura nie przekracza 36stopni dziś podczas ćwiczeń zmierzyłem temperature wynosiła 36.8stopnia a po ćwiczeniach 35.9. W poniedizałek wziołem 2 tabsy dziś 3. Czy to norma ??? Pozatym ręce mi latają jak szalone podczas pisania tego tekstu nie moge dobrze w klawiature trafić
ps.Clenbuterol napewno nie jest fake

BLA BLA BLA KURVA!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
jeszcze gdzieś widziałem ile tabsów powinno sie brać ważąć np.80,90,100kg. tym mam sie też sugerować?

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Masz 0,04 clena. Bierzesz go 1 raz??

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
Wiem o czym mowisz
Clen nie jest dla wszystkich, jak nie mozesz zniesc napiecia to lepiej to odstaw, mialem to samo, meczylem sie tydzien i dalem sobie spokój.
Jak dla mnie korzysci z clena sa mniejsze niz skutki uboczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Spokojnie nie zwiększaj narazie dawki i obserwuj co sie dzieje . Jaki masz ten clen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
0,04 chiński pierwszy raz go biore i niechce go odkładać ponieważ zalezy mi na rzeźbie i niechce żeby pieniądze za niego poszyły na marne. Na razie zostane przy 3 tabletkach/dzień i jeszcze będe dalej obserwował.
ps. odczuwam też bolesne skurcze mięśni bicepsa

Zmieniony przez - p9c9 w dniu 2005-01-04 17:32:14

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18037
A ile walisz mg magnaezu dziennie? Moj kolezka walil 120mg ed i sie na skorcze nie skarzyl jakims cudem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
jak masz po 0,4 to zejdź z dawką narazie np do 2-2,5 tabl . Tabletki możesz przecież dzielić . Nie trzymaj na siłę dawek kosztem złego samopoczucia bo to nie prowadzi do niczego dobrego . W końcu wszystkiego ci sie odechce a w pierwszej kolejności treningów . Dla mnie dawka 4 tabl max 5tabl po 0,2 jest już w zupełności wystarczająca . Na twoim miejscu wogóle odstawił bym go na dwa dni i zaczoł od 1,5 2 tabletek dziennie przez pierwsze dni i docelowo zwiększył do 2,5 max 3 dziennie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
magnezu nie biore
mrówa to tak np. 1/1/1/1,5........ ? mówisz że będzie lepiej ?

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205426
p9c9 zacznij brac magnez, a najlepiej zaopatrz się w aspargin zawiera potas i magnez (w aptece bez recepty).Skorcze moga sie nasilic a po co sie meczyc

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapodaj tauryne, potas i magnez zeby zminimalizowac se, tylko o dawke zapytaj kogos madrzejszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
P9C9 chyba bardzo Ci zależy na rzeźbie z tego co widze odrazu 120mcg sporo serjo.

Dzień 1: 20 mcg
Dzień 2: 40 mcg
Dzień 3: 60 mcg
Dzień 4: 80 mcg
Dzień 5: 80 mcg
Dni 6-12: 100 mcg
Dzień 13: 80 mcg
Dzień 14: 60 mcgs

Jak dla mnie tyle by spokojnie wystarczyło. Ale możesz dawki dobrać troche większe.

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-01-04 19:09:32

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOK

Następny temat

DIETA

Wiecej