SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem clenbuterol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Taurynke 3 - 5 g. A asparagin 1,5 - 2 razy tyle co piszą na opakowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
Dzięki wszystkim!
chyba kupie aspargin (ile kosztuje) i zaczne od jutra jechać tym cyklem co mi kasa chorych rozpisał (dziwnie brzmi)
DZIĘKI!

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38927
Wiem wiem, że dziwnie Możesz pojechać na ECA dodać aeroby po treningu, uciąć węgli troche i powinno być lux.

Zmieniony przez - KasaChoryh w dniu 2005-01-04 20:33:30

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
może nie widze działania zewnętrznego ale wewnętrzny jest ponieważ dziś sie ważyłem (jestem 3 dzień na diecie) i schudłem 3-4kg. (ale to narazie utrata wody z organizmu ) ale chyba clen poprawia mi metabolizm

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
ja awsze uzywalem chinskiego,z wyjatkiem jednego razu gdy dostalem niemiecki ktory niby jest 0,2mg w tabsie a powiem ze odczuwalem go tak jakbym zarl 0,4 chinskiego,niewiem czy chinczyk jakis gorszy czy co?ale pisze jak bylo,obecnie jestem znow na chinczyku i wale go metoda:2/2/2,5/2,5/3/3/3,5/3,5/4/4/4/3/3/2/ bo powiem ze dopiero w tych dawkach spalam tluszcz w ekspresowym tempie,jak mialem mniejsze to bylo gorzej ale to dlatego ze kiedys juz dojezdzalem na clenie do 6 dziennie wiec teraz niemoge brac po 2 bo to raczej by bylo nierozsadne,zgodze sie z kazamem ze na clenie aspargin obowiazkowo bo zezra cie skurcze jak na winie,do tego radzi sie tez czesto w artykulach tauryne i duzo witaminy C
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
ciebie też clen nie brał? dopiero puźniej? bo nierozumiem

BLA BLA BLA KURVA!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 3557 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16717
jeszcze gdzieś widziałem ile tabsów powinno sie brać ważąć np.80,90,100kg. tym mam sie też sugerować?

BLA BLA BLA KURVA!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOK

Następny temat

DIETA

Wiecej