SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1260

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
Siemano, mam problem bo zawineła mnie policja a w portfelu był metan pewnej firmy... i akurat antynarkotykowi... zbadali mi testerem tabletke i wykryto mi tam metamfetamine czy cos takiego... prosilem o ponowne proby i to samo wychodzilo... mowilem ze to na wlasny uzytek srodek dopingujacy ale nic zabarali mnie i postawili zarzuty chate mi przekopali... i poszlo to do badan laboratoryjnych i jak wyjdzie tam ze jest metanabol w jakis tam ilosciach to sprawa jest skonczona... ale mam sie bac ? czy tam jakis syf nie jest ? czy nie doj**ia mi czegos ? zarzuty to jazda podwplywem niby, zagrozenie dla osob 3 i posiadanie dragów. grozi mi zawias rok na 3 lata ... co o tym myslicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
metanabol i metaamfetamina to za długi wyraz dla przeciętnego stróża prawa, zobaczył na testerze meta coś tam, pamiętał ze szkolenia o metaamfetaminie i połączył oba fakty. A tak na poważnie jak Cię te tabsy mocno nie kopały to nawet jak będzie tam metaamfa to w bardzo małym stężeniu więc raczej nic Ci nie grozi. Poza tym te testery są naprawdę h**owe i kosmiczne rzeczy czasem pokazują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Jak na moje oko to od 5 do 15 lat , jak wyjdzie że to metanabol to podmienią i będzie metaanabolon , a za to już cię pokręcą , ja bym się bał zmuszą cię swoimi metodami do gadania i będziesz musiał , tam sypać kto ci nasypał metaanabolonu .

Jednym słowem adwokat cię ratuję , musi udowodnić że jesteś narkomanem i zamknąć cię w szpitalu psychiatrycznym na badania , wtedy może może coś ci się uda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Nie wiem co za meta to była, ale jednak na 100% nie było tam metaamfetaminy. Jest to mocny narkotyk i na pewno nie używany do produkcji metki. Nie opłacało by się to zapewne Jedynie można by się obawiać, że w tym samym labie (piwnicy, garażu) robią też amfe i jakieś śladowe ilości mogły się przedostać do tabletek mety. Ale metaamfetamina to chyba na razie popularna w USA, a nie u nas. Chyba, że się mylę (w końcu zatrzymałem się w latach, w których był popularny kompot i zioło). Jeżeli w labie wyjdzie, że masz zwykłą metkę to nie masz się czego bać. Posiadanie saa na własny użytek nie jest chyba karane. Najwyżej trochę Cię powałkują skąd masz. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
Tomasz ale smieszny jesteś mega hahahah xD BUC. Nie no lajtowo tylko ciekawi mnie skad to sie wzieło... dodam ze robili testy te podstawowe co nosza przy sobie... teraz czekam na laboratoryjne... ciekawe co za shit tam siedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to już wiesz jakie testy mają ____ kupili w biedrące bo tanie

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-11-07 17:01:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Nosisz metke w portfelu?

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
skint73

Metaamfetamina to akurat nasz wynalazek

literaxy

Ja nie jestem śmieszny , pasy , kłucie d.v.p.y przez pielęgniarki prosto z magicznego kociołka , i za kilka miesięcy będziesz prezydentem .

Takie imprezki cię czekają .



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
wziolem do portfela bo jechalem autem pozatym to legalne nie ? wiem ze to w domu powinno byc ale musialem wziasc. taka sytuacja. 8x8 myslisz ze te testy z dupy jakies maja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam pomyśl, przeciesz to brłeś____ czy był to nrko czy sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
zadnej kapy nie miałem po tym xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15272
No jeszcze za parę tabletek metki nikogo nie powineli

CO MNIE NIE ZALEJE TO MNIE WZMOCNI

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Acete + metka pytania .

Następny temat

Stanazol + Testosteron - jaki odblok

WHEY premium