SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez obliques z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
Hej, mam do was pytanie jako do doświadczonych w sprawach odchudzania. Jestem dziewczyną w wieku 22 lat, wagę ma w normie, 56 kg przy wzroście 1.62. Od miesiąca chodzę na tzn trening w kapsule body space, skończyłam 20 wejść i teraz kupiłam karnet na zajęcia fitness na miesiąc. Staram się chodzić na nie codziennie, przeważnie są to treningi aerobowo-kształtujące, niekiedy z obciążeniami , niekiedy siłowo-wytrzymałościowe. Raczej dają w kość, przeważnie jestem spocona i raczej zostaje na 2 zajęciach pod rząd przynajmniej 3 razy w tygodniu. Owszem ciało mi się poprawiło, zgubiłam kilka cm, ale to nadal nie to czego chciałam. Zaznaczę, ze jestem drobnej budowy, ale okrągłej i moim problemem są uda, na których poprostu jest duzo tłuszczu który nie ładnie wygląda, gruba nie jestem ale strasznie mi to przeszkadza. Efekty przy dośc intensywnym treningu są znikome. Co robię źle? Diętę trzymam umiarkowaną, staram się jeść dużo białka, ograniczyłam chleb, makarony do minimum. oczywiście omijam z daleka słodyczne, czasem sięgnę po kawałek czekolady, pije wode, czasem colę light, staram się unikać poznej kolacji. Czasem nawet mam wrazenie ze jem za mało, ale staram się zjadać te 1300 -1400 kcal dziennie mimo że czasem w zuepełności wystarcza mi 1000. Proszę o jakieś podpowiedz, naprawdę nie mam dużo do zrzucenia dlatego dziwi mnie ze tak trudno mi to przychodzi, przecież nie będę wiecznie chodzić na 2 godziny treningu codziennie bo to trochę chore jak na life style ;) lubię to ale myślę ze normą było by na takie zajęcia chodzić 3 razy w tygodniu, a tutaj chodzę codziennie i efektow brak.. Proszę o rady!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
troche namieszalam, na zajecia chodze codziennie na godzinę, a na 2 godziny zostaję minimum 3 razy w tyg;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
przy takich proporcjach (162/56) masz tego tluszczu bardzo malo ,a zrzucenie resztek to trudna sprawa. Z tresci tego co napisalas wynika ze tak na prawde nie masz diety ,a to ze nie jesz makaronu/pieczywa o niczym nie swiadczy, poczytaj podwieszone tematy ,wylicz zapotrzebowanie oraz BTW ,uloz diete i wstaw ja tutaj do poprawki. Suplementacja w Twoim przypadku wchodzi w gre ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
Moja dieta wygląda tak:

Na śniadanie przeważnie jem 4 łyzki otrębów owsianych z poł ową szklanki mleka, albo kromkę chleba żytniego z chudą wędliną
Na drugie śniadanie zjadam owoc i jogurt naturalny albo owocowy
Na obiad przeważnie mięso – indyk, kurczak, albo wołowina, duszony albo smażony – jeżeli smażony to na łyżce oliwy z oliwek, do tego surówka z marchewki, jabłka, pora bądź kapusty, czasem dodaję trochę kaszy bądź ryżu
Około godziny 18-19 zjadam kromkę żytniego chleba, owoc albo jogurt i owoce

I na tym koniec, wiem że w zasadzie wychodzi dość mało kalorii ale nie wiem czy to dobrze skomponowana dieta

sumplementacja oczywiscie wchodzi w grę, aczkolwiek ćwicząc kiedys np na l-karnitynie czy popularnym fatburnie kompletnie nie widzialam różnicy więc nie wiem czy to tak naprawdę coś daje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 12 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6260
Otręby - hmm.. Kiedyś moja dziewczyna się nimi odżywiała i upierała się, że tak jest zdrowo ;)
Wbij sobie dietę z powiedzmy 3 dni tutaj http://dzienniki.sfd.pl
i wklej w temacie. Będzie można coś powiedzieć. Zdjęcia sylwetki jeszcze bardziej ułatwiłyby sprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
Pierwsze co sie rzuca w oczy to za malo posilkow, nabial i owoce rowniez nie nadaja sie na redukcje zwlaszcza taka jak u Ciebie gdzie do zgubienia sa resztki ,za malo bialka i tluszczy ,a za duzo weglowodanow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wypelniej prosze ankiete podwieszona w regulaminie dzialu a wszstko przeanalizujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
Ok. wrzucam moje dane;)

Wiek : 22
Waga : 56
Wzrost : 1,62
Obwód w biuście : 84
Obwód pod biustem : 75
Obwód talii w najwęższym miejscu : 65
Obwód na wysokości pępka :71
Obwód bioder : 95
Obwód uda: 55
Obwód łydki: 33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) : prawie codziennie fitness, min. 3 x tyg
Co lubisz jeść na śniadanie: otręby z mlekiem, omlet z 2 jaj, kanapkę z chudą wędliną
Co lubisz jeść na obiad :
Co jako przekąskę : jogurt, owoce
Co jako deser : czekolada
Ograniczenia żywieniowe : -
Stan zdrowia : wszystko ok
Preferowane formy aktywności fizycznej: zajęcia fitness, siłownia, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : l-karnityna i therm line ale to dawno
Stosowane wcześniej diety : zaczynalam kilka razy dietę dukana ale nie wytrzymalam nigdy dlugo, kapusciana to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Hmmmmm
ty sobie zdajesz sprawe ze robisz wiekszosc rzeczy odwrotnie niz powinnas? zaczynajac od treningu

w kazdym razie zacznij od policzenia diety i sprobuj ulozyc

Jezeli rzeczywiscie jesz 1400kcal to od tego zacznij teraz ukladanie
50g weglowodanow (warzyw nie licz)
140g bialka
reszta tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 194
tak dużo białka muszę jeść? ;/ uhh nie lubię, a musi być bardzo zróżnicowane? czy mogę np dołożyć do diety jajka, ryby (wędzone mogą być?) i więcej mięsa? i czy produkty takie jak ser biały, mleko, jogurty czy serki wiejskie są wskazane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no dokladnie jaja, ryby i miesa najlepiej tluste, wedzone z umiarem
generalnie teoretycznie nie powinno byc problemu z nabiałem jednak wiele osob ma, jezeli masz wzdęcia problemy z jelitami bedzie mądrze odstawic nabiał, jezeli nie, porcja dziennie i jakieś dodatki do sałatek jak najbardziej mozna.

I przygotuj sie na to ze bedziesz podwyższać ilosc węglowodanów az dojdziesz do 1800kcal trenujac tak poczekasz 4 tygodnie i dopiero wtedy mozemy rozmawiac o odchudzaniu

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-02-17 23:09:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Modelowanie ciała - pozbycie się mięśni nóg

Następny temat

pytanie do kobiet trenujących

WHEY premium