SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba w doborze treningu i supli po utracie 30 kg

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3557

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

32

Waga

90

Wzrost

176

Staż treningowy

14 miesięcy

Obwód pasa

82

Obwód klatki piersiowej

107

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

bieganie 3 razy w tygodniu po 30 min

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowy

Preferowane formy aktywności fizycznej

bieganie basem siłownia

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

dieta wysoko białkowa z ograniczeiem węglowodanów

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

300 zł/miesiąc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 864
Witam
mam wielką prośbę w pomocy z ustawieniem treningu i suplementacji, w przeciągu roku zrzuciłem 30 kg, 120 do 90, ćwiczę 3 razy w tygodniu na profesjonalnej siłowni wiec mam dostęp do wszystkich urządzeń, niestety nie wiem jak najlepiej pozbyć się tłuszczu z okolicy brzucha i klatki piersiowej staram się trzymać dietę aczkolwiek w moim zawodzie (kucharz)nie zawsze to wychodzi tzn.nieregularny tryb pracy itp. mój trening wygląda nastepująco

PONIEDZIAŁEK

1.wyciskanie sztangi na ławce prostej leżąc 4x12,10,8,6
2.wyciskanie sztangielek na ławce skośnej głową w dół 4x12,10,8,6 w połączeniu z :
3.unoszeniem sztangi łamanej na biceps stojąc 4x10,10,8,8

ćwiczenie 2 i 3 robię jedno zaraz po drugim bez odpoczynku tzn. seria klatki i odrazu seria bicepsa i dopiero 1,5 min przerwy

4.rozpiętki z hantlami na ławce skośnej głową do góry 4x12,10,8,8
w połaczeniu z
5 uginanie ramion z hantlami (młotkowym) 4x12
6.spięcia brzucha leżąc
7. allachy przy wyciągu

od 3 tygodni po treningu siłowym biegam 5 km w czasie około 35 min

ŚRODA

1 wyciskanie na suwnicy na barki 4x12,10,10,8
2 unoszenie ramion wzdłuż tułowia stojąc z hantlami 4x10
3.podnoszenie rak do przodu z hantlami naprzemian 4x10
4 unoszenie sztangi do wysokości klatki piersiowej stojąc
5 podciąganie ramion do głowy z hantlami na spuszczonych rękach na kaptur

2 ćwiczenia na brzuch

plus bieganie po treningu

PIĄTEK

1. ściąganie sztangi prostej za głowe na wyciągu 4x10 połaczone z
2. triceps na linkach przy wyciągu 4x12
3. przyciąganie kierownicy poziomo na wyciągu do brzucha 4x12,10,8,6
połaczone z francuskim wyciąganiem sztangielek zza głowy 4x 10
4 wiosłowanie sztangą do brzucha 4x 10

plus 2 ćwiczenia na brzuch i bieganie

mam 32 lata, i nie mam pojęcia jakie suplementy mogły by mi pomOc w redukcji a jednocześnie w ukształtowaniu sylwetki.

pije odżywkę białkowa po treningu i tested urnera przed treningiem

prosze o wszystkie sugestie





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 864
mój bieg wygląda następująco, zaczynam od marszu 6,8 2 min, później biegnę do 30 min na 9,5 i znowu marsz 2-3 min około 7km/h a potem ile dam rady na 10,5 biegam dopiero 4 tydzień ale postaram się w miare mozliwości jeszcze przyspieszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
mysle, ze nie bedziesz mial mi za zle podciagniecia cie do 35

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 864
nie spoko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
jak wygląda Twoja dieta?
dlaczego akurat wybrałeś takie dziwny system treningowy - serie łączone klatki i bicepsa ;pleców i tricepsa?
gdzie trening nóg?
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 371 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1330
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 864
trening polecił mi mój kolega który namówił mnie na siłownie i mobilizował do diety, jako że jestem kompletnym laikiem w tych sprawach a kilogramy spadały wydawało mi się że jest ok. nie miałem nikogo innego z kim mogłem to skonsultować a efekty były zadowalające, co do diety to też prosiłbym o sugestie jak na razie wygląda ona następująco:

rano około 7.30
płatki musli fitness ok 180g. na mleku 1,5%

o godz. 9 trening
po treningu białko

godz. 12 banan, lub inny owoc i serek grani

15 przeważnie ryż z mięsem lub ryba i warzywa lub sałatka na bazie sałaty lodowej z dodatkami typu tuńczyk, mięso , jaja gotowane i warzywa plus oliwa z oliwek

17- porcja odżywki białkowej z wodą

20- ryż ze szpinakiem i mięsem lub gęsta zupa z jarzyn z dodatkiem mięsa lub ryby

co do nóg to myślałem że jak biegam 4x w tygodniu to wystarczy ale mogę wprowadzić do treningu z barkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki sens ma łączenie w superserie klatki z bickiem i plecow z trickiem ,moim zdaniem koledze cos sie pomyliło>Raczej bicek-tricek i klatka-plecy ,ale superserie klatka-plecy zostawiłbym Arniemu i robil serie pojedyńcze,ktore sa bardziej efektywne,a superserie jak już koniecznie to klatka-klatka, plecy- plecy
...
Napisał(a)
Usunięty przez _Knife_ za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 547
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828
DO AUTORA:

1. TRENING masz do wymiany, KOMPLETNIE się nie nadaje. Weź coś z tego:

http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7625
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=10272

2. NIE POTRZEBUJESZ ŻADNYCH SUPLI - tylko DIETĘ. Białko i tłuszcze, mało węgli. Poczytaj...

###

Darecki0073 - przestańcie fachowcy mu doradzać VITARGO i inne węglowodany, bo to do niczego niepotrzebne, a tylko zaszkodzi! I tak jest zalany, ma być jeszcze bardziej? Izolat wcale nie jest konieczny. IZOLAT dla 99% populacji nie ma przewagi nad WPC. 5 dni odpoczynku.

chunga - litości. Super seria - to seria na PRZECIWSTAWNE GRUPY MIĘŚNI czyli np. biceps + triceps, klatka + plecy.

To o czym piszesz to gigant seria czy seria łączona.


romantyk - HMB nie działa, glutamina NIE DZIAŁA, BCAA przed snem? Za krótko dał ci bana, ja przedłużam, expercie.


Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2012-01-07 19:25:39

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
gratuluje efektu i wytrwalosci-przez rok powoli osiagnac taka poprawe jest trudniej niz to zrobic w krotszym czasie.
proponuje dolaczyc do naszego konkursu przemiana 2012-masz jeszcze troche do zrobienia a determinacji nie brakuje,wiec jest szansa na sukces.

mozesz podac jeszcze twoje wyniki silowe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

grrubas - Przemiana 2012

Następny temat

Ryzyko naglej smierci sercowej [ART]

WHEY premium