SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba do traktora71

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
Witam mam wielką prośbę do traktora71 (jeśli mogę cię prosić o pomoc i twoje rady ).
Od początku:
Trenowałem już Splitem ,ACT,FBW ćwiczyłem tymi planami ok. 6 miechów efekty takie sobie ale siła bardzo słabo waga z 60kg -70kg efekty słabe pewno dlatego że jeszcze nie wiedziałem tyle co tera wiem choć Itak dużo jeszcze nie wiem po drugie miałem słabe ciężary że aż wstyd się przyznać chyba chociaż dla mnie były wyczerpujące przez jakiś czas ani progresji ani nic przez te 6 miechów.Tera kupiłem sobie kreatynę i hantle porządne rozkręcane no i wiozłem się za układanie splitu z progresją + kreatyna już nim ćwiczę ,gdybym wcześniej znalazł twoje artykuły :


[https://www.sfd.pl/FBW_vs_Split_a_regeneracja-t469004.html] 
[https://www.sfd.pl/FBW-t460830.html]


to raczej Splitem bym tera nie ćwiczył ale już go dokończę jednak od rozpoczęcia się wakacji chce zacząć ćwiczyć według twoich artykułów i rad tu się nasuwają pytania
-czy przezto że będę miał już 8 miechów stażu to na FBW nie będzie za późno
-czy mięśnie dostaną po fbw to czego trzeba

dlatego ciebie proszę o pomoc będę chciał dodać do FBW progresje (za bardzo nie wiem jak)
nie wiem też jakie wybrać FBW czy takie jak w tym linku

[https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html]

czy to twoje z tych linków co podałem wyżej ?


Nigdy nie przepadałem za FBW bo uważałem że to się nadaje tylko pod rozgrzewkę dla początkujących ale twoje artykuły przekonały że się myliłem tyle że się trochę w tym układaniu pogubiłem nie wiem czy na fbw będzie odpowiednia pora (po Splicie) czy lepiej ułożyć plan gdzie lepiej ćwiczyć 3 razy w tyg. Ale jednym zestawem ćwiczeń a może z moim stażem dwa różne ćwiczenia (A i B) trzy razy w tyg. Nie wiem też czy przyłożyć się tylko do ćwiczeń bazowych (głównych) czy wszystkie partie mięśniowe ? nie miałem też okazji jeszcze sprawdzić ile maksymalnie potrafię wycisnąć sztangą z ciężarem swojego ciała a co do pod ciągnięć to z 7 razy przy wadze 70 kg (taka moja waga) a może zabrać się za jakiś ciężki trening na siłę ,zostać przy Splicie????? oczywiście proszę wziąć pod uwagę że kolejny cykl treningowy też będę robił z kreatyną
sam już nie wiem jak to ułożyć proszę o pomoc i o rady.
pozd.
bym zapomniał:
Płeć : mężczyzna

Wiek :18

Waga :70kg(jeszcze ok dwa tygodnie temu)

Wzrost :173cm ok

Cel treningowy :siła,masa

Staż treningowy na siłowni : jak skończę split to będzie 8 miechów

Uprawiane inne sporty :wf trochę skakanka,czasami biegi

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : hantle 2po 10kg rozkręcane ale na wakacje se planuje kupić sztangę

Dieta :staram się

Przeciwwskazania medyczne : nie

Zażywane suplementy : kreatyna


podbijam kulturalnie





Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-05-08 18:51:53

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-05-08 18:54:39

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-05-08 19:07:11

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-05-08 19:36:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
bardzo proszę traktor71 o twoje cenne rady
pozdrawiam

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-05-08 19:41:26

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-05-08 20:10:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
Draciel 3, tak tu się wtrące, jakie wyniki siad/mc. I jaki masz sprzęt dostępny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
heh w sumie to z mc to ja dopiero zaczynam ponieważ wcześniej bałem się robić choć i tera nie jestem pewien czy mój wiek jest odpowiedni bo rośnie się do 21 lat tak około no ale zaczołem to ćwiczyć sprzęt podałem w ankiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
I chcesz mi powiedzieć ze nie urośniesz od tych ćwiczeń? A siad i wycisk na ławce?
Tym obciążeniem wiele nie zwojujesz, ten cykl kreatynowy myśle ze jest też stracony, a szkoda.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
nie mam zaje... sprzętu tera trochę się wybiłem zresztą wszystko co potrzebne podałem wyżej
podb.

Zmieniony przez - Draciel 3 w dniu 2009-05-08 22:50:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 2x tydz dla ekto

Następny temat

Nierówne podciąganie się.

Wiecej