SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pregnyl zniknął z aptek, dlaczego ? i jak temu zaradzić

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Pat91
BigMen
To nie pen tylko strzykawka szklana i nic w niej sie nie da wymienic. Dawki dobierane na oko a nie na klikniecia a igle uzywasz jedna do konca.


Strzkawka szklana ale cała zawartość to taki typowy pen. Igłę insulinową bez problemów zdejmowałem i nakładałem nową na każde kolejne przybicie a dawka 3 kliknięć to dawka 300 jednostek hcg, to na pewno bo sam lekarz mi to mówił, który to często stosuje u swoich pacjentów. Ja tą zabawkę prosto z apteki miałem, z pół roku temu jakoś.


Szkoda ze wyrzucilem bo bym wkleil zdjecie ale to co mialem ja i ty jest zupelnie inny i rzeczami. U mnie nic sie nie dalo zmienic. Byla po prostu szklana strzykawka a nie zaden pen z nabojem. Nie bylo klikniec tylko wtlaczales na czuja. Nawet oodzialki byly kiepskie. Miales cos innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Połowa stycznia. I co? wiadomo coś, czy w ogóle ruszy ten Pregnyl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 358 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14640
Staram się załatwić ten Ovitrelle 250 ale to drogie jest jak .... to po pierwsze. A po drugie, to nie wiem czy to tak skuteczne będzie jak Pregnyl. W ulotce Pregnylu było napisane że to na jaja działa, a w tym Ovi tylko o kobietach jest napisane. Jak gdyby wyłącznie dla kobiet przeznaczone...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93250 Napisanych postów 362742 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664012
będzie działać dobrze , o pregnylu dalej cisza i nic nie zanosi się na poprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Świerzak167
Staram się załatwić ten Ovitrelle 250 ale to drogie jest jak .... to po pierwsze. A po drugie, to nie wiem czy to tak skuteczne będzie jak Pregnyl. W ulotce Pregnylu było napisane że to na jaja działa, a w tym Ovi tylko o kobietach jest napisane. Jak gdyby wyłącznie dla kobiet przeznaczone...


Cena kosmiczna. Ja leciałem głównie Ovigil, teraz wpadło opk Pregnylu. Niebawem zamierzam wypróbować hcg Vertutis też ug.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 92 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5719
objechałem w tym tygodniu 6 sieciówek i przy mnie dzwonili po swoich hurtowniach w hurcie pregnylu brak i nie maja info kiedy będzie.
Nieraz pojawiają się pojedyncze sztuki ze starych zapasów głównie w aptekach przy centrach leczenia płodnosci u kobiet.
Ovitrelle jest dostępny ale tez nie wszędzie w cenach od 60 do 170 dziś brałem po 6 dyszek w aptece wielkopolskiej w dozie jest po 151 a w natur czy jakoś tak po 160


Zmieniony przez - talgo w dniu 2018-01-19 12:50:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kij z pregnylem, ovigil, choragon i jeszcze coś tam jest z tą samą substancją czynną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie. Jest ovigil więc po co ten płacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Większość z nas i tak nie ma dostępu do apteki :) więc jak ktoś ma to tylko pozazdrościć


Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2018-01-20 12:18:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl w zyciu,staz 12 lat

WHEY premium