SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

pregnyl zniknął z aptek, dlaczego ? i jak temu zaradzić

Wysłana -
lodzianin1 nie wiem skąd ma takie info ale rok temu w sierpniu dostałem info od lekarza ze w wrześniu pregnylu ma już nie być zrobiłem zapas i tyle, nie wiem czy te info jest prawdziwe ale zaprzyjaźniony farmaceuta oraz lekarz takie same info mieli w tym samym czasie zbieg okoliczności na pewno nie .
Wysłana -
xorton
Możesz sobie kupić gdzieś jakieś sterylne fiolki, ale szukałem i nigdzie takich nie znalazłem do kupienia.

Też chciałem kupić takie fiolki ale nie ma w aptekach pl podobno na specjalne zamówienie .
Wysłana -
yoemaster
lodzianin1 nie wiem skąd ma takie info ale rok temu w sierpniu dostałem info od lekarza ze w wrześniu pregnylu ma już nie być zrobiłem zapas i tyle, nie wiem czy te info jest prawdziwe ale zaprzyjaźniony farmaceuta oraz lekarz takie same info mieli w tym samym czasie zbieg okoliczności na pewno nie .

To był czas gdy organon przestał robić pregnyl i faktycznie były braki (poza greckim ).
Teraz pregnyl jest robiony w Polsce i jak dostępny.
Wysłana -
yoemaster

To był czas gdy organon przestał robić pregnyl i faktycznie były braki (poza greckim ).
Teraz pregnyl jest robiony w Polsce i jest dostępny.
Wysłana -
Ponoć od dawna jest robiony w Polsce
Wysłana -
Grecki na pewno
Wysłana -
O takim właśnie jest rozmowa
Strona 18 z 18
Dodaj odpowiedź