SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pregnyl zniknął z aptek, dlaczego ? i jak temu zaradzić

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ogólnie w aptece śmiało wszystko można kupować nie przeprowadzalem takich eksperymentow bo ja mieszkam hcg w większej ilości soli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
patryk173
flex1976
Znowu brak w hurtowniach , robią jaja z tym pregnylem

U nas trochę maja trochę nie ale bardziej nie mają
A teraz pregnyl w pl robią


Wczoraj zamawiałem w aptece w Słupsku dzisiaj odebrałem, Pregnyl przyszedł od nich z hurtowni Neuca, cenowo nie jest już to co było z Organon, mogę wstawić paragon jak chcesz
1

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
tydzien temu kupiłem pregnyl 2paczki 2x5000iu z data do 2021
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18448 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205532
yoemaster
aha no to może stary zapas jakiś magazynowy mieli , to śmiało można kupować , a ile soli rozpuszczalnika wchodzi do całej fiolki ?


Jesli chcesz uzyskac wieksza ilosc rozcienczonego HCG to najpierw mieszasz ten 1 ml roztworu z proszkiem i wciagasz do strzykawki (np o pojemnosci 5 ml) reszte uzupleniasz z wody do iniekcji lub NaCl i masz w 5 ml 5000 iu HCG.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Panowie mam problem dziś chciałem zakupić pregnyl , lecz prawdopodobnie jest to wersja stara gdzie amupli lamie sie i trzeba rozrobić w strzykawkach a nie jak w/w \postach zapewniano mnie ze jest wersja z tzw membrana do wielokrotnego użytku , jak to jest ? prosze o zdjecie opakowania pregnylu gdzie jest to nowa wersja z membrama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
A jaka to różnica w czym jest towar
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Towar może być nawet w słoikach dobrej jakości :) , jeśli msd wprowadziło nowe ampułki wielokrotnego użytku jak ma to w usa było by o wiele prościej nabierać z takiej fiolki niz rozcieńczacz i trzymać w kilku strzykawkach ,Co do Pregnylu to w kuj-pom i wielkopolskim brak pregnylu w aptekach i hurtowniach od zaprzyjaźnionego lekarza dostałem info ze ma zostać wstrzymana produkcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Niemożliwe


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2018-07-10 19:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Możesz sobie kupić gdzieś jakieś sterylne fiolki, ale szukałem i nigdzie takich nie znalazłem do kupienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
yoemaster
Towar może być nawet w słoikach dobrej jakości :) , jeśli msd wprowadziło nowe ampułki wielokrotnego użytku jak ma to w usa było by o wiele prościej nabierać z takiej fiolki niz rozcieńczacz i trzymać w kilku strzykawkach ,Co do Pregnylu to w kuj-pom i wielkopolskim brak pregnylu w aptekach i hurtowniach od zaprzyjaźnionego lekarza dostałem info ze ma zostać wstrzymana produkcja


a lekarz skąd by miał takie info??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl w zyciu,staz 12 lat

Następny temat

Badania do oceny

WHEY premium