SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pregnyl zniknął z aptek, dlaczego ? i jak temu zaradzić

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzień dobry

jak z temacie, zniknął z aptek pregnyl i apteki mówią, że producent wznowi dystrybucje leku po nowym roku .

Co to za paranoja i jak sobie z tym radzić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"hCG został odkryty w 1920 r. [7], został dopuszczony do stosowania w USA od 5 marca 1973 r. [6]. hCG (human chorionic gonadotropin) – gonadotropina kosmówkowa – jego działanie jest bardzo podobne do LH (hormonu luteinizującego). W efekcie hCG u mężczyzn pobudza wydzielanie androgenów, w szczególności testosteronu w komórkach Leydiga. Fizjologicznie hCG powstaje w czasie ciąży w łożysku [3]. Co ciekawe – jedynym hormonem posiadającym zdolność pobudzania receptora dla FSH jest … FSH (hormon folikulotropowy). hCG to jeden z najczęściej stosowanych preparatów pozwalających na przywrócenie funkcjonowania jąder po cyklu np. na steroidach anaboliczno-androgennych, prohormonach itd.

Wbrew obiegowym opiniom hCG nie wpływa na tarczycę i redukcję wagi ciała, mało tego – z jego stosowaniem może wiązać się wzrost masy ciała! Stosowanie hCG w trakcie cyklu na SAA jest możliwe, ale skuteczność takiego zabiegu jest wątpliwa.

podwzgórze => GnRH => przysadka mózgowa => przedni płat przysadki: LH/FSH => jądra/jajniki => hormony płciowe/inhibina

GnRH (hormon uwalniający gonadotropiny) – jest peptydem, powstającym w podwzgórzu, stymuluje wydzielanie hormonów. „Peptyd ten jest uwalniany w sposób pulsacyjny, w pulsach zsynchronizowanych, z zakończeń nerwowych, z których przez krążenie wrotne co 30-120 minut dostaje się do przedniej części przysadki. Tam stymuluje uwalniane i biosyntezę LH i FSH z gonadotropów po uprzednim związaniu się ze specyficznym receptorem GnRH typu I. Każdy puls GnRH stymuluje sekrecję i biosyntezę LH i FSH (Millar i wsp., 2004), lecz pulsy FSH są mniej wyraźne” [2]."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
słyszałem ze jest jakieś w penach 6000iu cena około 3x wielsza i niby teraz takie ma być

nie wiem czy to prawda

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668829
na rynku jest ovigil
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy ovigil to jest generyk ?
jeśli nie to co to jest, jak działa, jak z dawkowaniem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ovigil to shree, wedlug 80% uzytkownikow dziala a wg reszty nie ja jestem w tych 20% ale nie neguje. Byc moze mam za duze oczekiwania po biciu pregnylu z apteki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli mam rozumieć, że ovigil to jest środek UG, tak ?
a co jest w APTECE zamiast pregnylu, generyk jakiś, przecie mnie szlag trafi bo ja wbijam w małych dawkach a często i bez tego nie funkcjonuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Shree to ug uwazane przez grono za apteke. Ja jeszcze niedawno dostalem pregnyl na recepte ale chyba mialem farta z tego co pisze. Generyka pewnie nie ma z tego co slychac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paranoja, co to teraz robić :(
Może w Czechach mają
kpina, żart, szambo po same uszy, nie spodziewałem się takiego czegoś, widać w tym trzecim świecie wszystko jest możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
W trzecim swiecie to leki kupujesz w aptece bez recepty wiec nam do nich daleko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Jaki trzeci swiat? Jestesmy w czolowce, dostalismy awans i jestesmy krajem rozwinietym. Nie, rozwijającym sie. Wiadomosci nie ogladasz? A na powaznie, jesli masz dostep to sprobuj ten ovigil. Duza szansa ze trafisz w te 80% zadowolonych. Porownujac do pregnylu dziala ale slabiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
Szukaj po aptekach może jeszcze gdzieś maja resztki . Na hurtowniach braki .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl w zyciu,staz 12 lat

Następny temat

Badania do oceny

WHEY premium