SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pregnyl zniknął z aptek, dlaczego ? i jak temu zaradzić

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
lodzianin1 nie wiem skąd ma takie info ale rok temu w sierpniu dostałem info od lekarza ze w wrześniu pregnylu ma już nie być zrobiłem zapas i tyle, nie wiem czy te info jest prawdziwe ale zaprzyjaźniony farmaceuta oraz lekarz takie same info mieli w tym samym czasie zbieg okoliczności na pewno nie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
xorton
Możesz sobie kupić gdzieś jakieś sterylne fiolki, ale szukałem i nigdzie takich nie znalazłem do kupienia.

Też chciałem kupić takie fiolki ale nie ma w aptekach pl podobno na specjalne zamówienie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
yoemaster
lodzianin1 nie wiem skąd ma takie info ale rok temu w sierpniu dostałem info od lekarza ze w wrześniu pregnylu ma już nie być zrobiłem zapas i tyle, nie wiem czy te info jest prawdziwe ale zaprzyjaźniony farmaceuta oraz lekarz takie same info mieli w tym samym czasie zbieg okoliczności na pewno nie .

To był czas gdy organon przestał robić pregnyl i faktycznie były braki (poza greckim ).
Teraz pregnyl jest robiony w Polsce i jak dostępny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
yoemaster
lodzianin1 nie wiem skąd ma takie info ale rok temu w sierpniu dostałem info od lekarza ze w wrześniu pregnylu ma już nie być zrobiłem zapas i tyle, nie wiem czy te info jest prawdziwe ale zaprzyjaźniony farmaceuta oraz lekarz takie same info mieli w tym samym czasie zbieg okoliczności na pewno nie .

To był czas gdy organon przestał robić pregnyl i faktycznie były braki (poza greckim ).
Teraz pregnyl jest robiony w Polsce i jest dostępny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Ponoć od dawna jest robiony w Polsce

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
O takim właśnie jest rozmowa
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 97 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 999
U mnie w Wlkp Pregnyl jest dostępny od połowy maja tego roku , dzisiaj kupowałem i cena lekko w górę aktualnie 47 zł , poprzednio brałem Ovitrelle za 80 - 89 zł . Aktualnie apteka zrobiła spore zapasy , jestem na bieżąco a w razie jakiś zawirowań pytam wlaściciela apteki czy nie znika z hurtowni . Narazie mają . W ulotce jest zapis : Wytwórca N.V Organon a podmiot odpowiedzialny czyli MSD dystrybutor na PL . Na mnie Ovitrelle działa lepiej - 3000 j.m wywołuje uczucie świdereka w jądrach , badań porównawczych nie robiłem więc może na odczuciach się kończy .
Co do Provironu to jest w nowych opakowaniach , jako import równoległy z Grecji i przepakowywany w PL przez dystrybutora . Tu raczej problemów z dostepnością nie będzie - od lutego jest w ciągłej sprzedaży .Na listkach logo Bayer i nazwa handlowa oraz na samym dole również napis w j. greckim


Zmieniony przez - pro-ex w dniu 2018-08-11 16:37:25

Zmieniony przez - pro-ex w dniu 2018-08-11 16:48:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
witam czy pregnyl nadal dostepny


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2018-08-20 09:29:44

Trening czyni mistrza!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3767 Napisanych postów 18429 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205428
Nie pytamy o takie rzeczy.

Punkt 15 regulaminu -> https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2018-08-20 09:31:53

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl w zyciu,staz 12 lat

Wiecej