SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prawie jak if?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, jestem na if od paru dni ale trochę to nie pasuje do mojego rozkładu dni, itd. wyczytałem że jednym z elementów jest tzw. "post" np 16 godzin...
a czy krótsze posty coś dadzą?
12,13,14 godzin? czy kompletnie nic - w sensie że te 16 godzin to absolutne minimum?

no i co z tymi treningami na czczo ? o ile fbw 5x5 jestem w stanie zrobić na czczo, o tyle nie wiem czy interwały też tak robić - wyczyałem o jakiś hiperglikemiach i się wystraszyłem posiłek przed treningowy (przed interwałami) byłby biedny w węgle ;p tzn. białko 20g+serek wiejski20g+10g wiórków kokosowych+20g otrębów (około 10g. węglowodanów)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 959 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30689
Jest wiele ciekawych odmian IF, najbardziej znany z codziennym postem, jeden lub dwa dni bez jedzenia, lecz są jeszcze schematy z dwoma posiłkami sniadaniem z rana i na koniec dnia kolacja, jak poszukasz cos dla siebie znajdziesz. I nie wiem też czemu większość w tym dziale uczepiła się treningu na czczo jak by to jakiś ogromny wpływ na całokształt miało, jedz przedtreningem jak Tobie pasuje i tyle. B+T przedtreningowy to dobre rozwiązanie.

„Nie rodzimy się zwycięzcami ani przegranymi; rodzimy się, żeby dokonywać wyborów.”

http://www.sfd.pl/DjMichol_/_Redukcja__Przeciwności_uczą_pokory_-t920245.html

http://www.sfd.pl/LeanGains_Guide-t948212.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
djmichol
I nie wiem też czemu większość w tym dziale uczepiła się treningu na czczo jak by to jakiś ogromny wpływ na całokształt miało, jedz przedtreningem jak Tobie pasuje i tyle. B+T przedtreningowy to dobre rozwiązanie.



Moze dlatego, ze "cos w tym jest"

djmichol
Ja muszę tez przyznać, że kiedyś, jak IF nie był zbyt powszechny i nie było tych wszystkich artykułów robiłem na czczo CrossFit i zrobiłem na tym jak narazie najlepszą moją formę jeśli chodzi o wygląd, więc coś w tym jest. A problemy przy treningu na czczo zaczynaja sie wedłóg moich obserwacjii, właśnie przy dużej OBJĘTOŚCI.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja if pierwszy raz

Następny temat

Pytanie O if

WHEY premium