SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prawda o HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czołem
ostatnio mam spory dylemat: chciałbym złapać sporo masy mięśniowej (bo mam jej za mało) ale jednocześnie przez zaniedbania
i gainera skoczył mi brzuchol. zacząłem zastanawiać się nad HMB, ale nie jestem przekonany co do "czystości"
tego suplementu. co o tym sądzicie? czy HMB jest bezpieczny? czytałem że jest prekursorem hormonów steroidowych i istotnie wpływa na zwiększenie produkcji testosteronu, czy to aby nie za duża ingerencja w organizm?
jakis rok temu gdzieś słyszałem że nie został odpowiednio przetestowany na ludziach, co wy na to? no i czy działa
tak jak zapewniają producenci: trzykrotny przyrost masy przy czterokrotnej redukcji tłuszczu?

pozdroofka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HMB w formie płynnej jest dużo lepsze i potzeba ok.3gr tego specyfiku.Żeby dostarczyć organizmowi 3gr.w tabletkach musisz wciągnąć około 5gr. Dlatego,że w tabletce znajduje się tylko ok.80% tego specyfiku.Jasne jest,że czym więcej i dłużej tym lepiej.Ale kogo na to stać.

Pozdrawiam
Kuler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
HMB jest w pelni bezpiecznym srodkiem dla sportowcow mozesz go brac bez obaw , jak chcesz miec pewnosc ze nie wyrzucasz kasy w bloto to kup w www.kulturystyka.tv  Hmb Ultimate Nutrition .Mozesz dodac kreatyne , bialko ....


Ps: gdzies takie bzdury wyczytal ze HMB to prekursor hormonow steroidowych?

...POZDRAWIAM...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 258 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7226
HMB to całkowicie czysty środek. Nie masz się o co martwić !

Pozdrowienia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
Tomcio ja ci mogę powiedzieć że stosuje HMB od 1,5 miecha ,miałem 2 puszki Ultimate Nutrition od Cybera jeszcze mi połowa jednej została i na ławeczce wycisnąłem na maxa o 13 kg więcej . Ogólnie fajny środek na rzeźbę mięśni szczególnie jeśli połączysz to z basenem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biore HMB i all jest ok, polecam. skok sily jest i lekki przyrost masy, ale HMB trzeba dlugo brac tz jakeis 3 miesiace wtedy efekt bedzie najlepszy. ale jezeli bedziesz kupowal HMB do gon do ceybera i u niego kup tak jak mowia koledzy.

Krzysiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popieram hmb jest bardzo dobrym ibezpiecznym środkiem, to hmb z ultimate n. jest faktycznie b. dobre- ale polecam też hmb z HI TEC`a-biorę je od stycznia i jestem b.zadowolony

Radosław Słodkiewicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
HMB Rulez!

pozdrofka
Lukx
http://lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja biorę HMB Weidera i jestem b. zadowolony z efektów, jest też atrakcyjna cenowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ps: gdzies takie bzdury wyczytal ze HMB to prekursor hormonow steroidowych?

Flex nr.04 kwiecień 2001 str.86 pt. "Jak działa HMB?"

cytuję:
HMB (hydroksymetylomaślan) jest prekursorem hormonów steroidowych i hydroksymetyloglutarany (HMG)...



pozdroofka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
ok bylo napisane zwracam honor .A w gazetach to rozne ******ly pisza i nie nalezy we wszystko wierzyc.Ps: Ja najdluzej bralkem HMB ok 3 miesiecy - bez przerwy i dalej uwazam ze jest to b. dobry srodek.


...POZDRAWIAM...

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 820
dzis dostalem puszeczke tego cudenka od Cybera(to moj pierwszy zakup w Netrition wiec jestem pod wrazeniem sprawnosci)sog dla Netrition

teraz poprawcie mnie jesli sie myle...
mam zamiar brac 1kaps na czczo z ranca potem 1kasp przed i 1 po treningu i ostatnia kaps przed snem... slusznie ?razem wychodzi 3g...

wiem ze ten temat byl poruszany ale chce sie upewnic

aha i popijac to czyms konkretnym czy woda?ja jestem taki ze moge nawet nie popijac..ale..

zaraz ide na trening i zaczynam lykac

Pozdrawiam Yavorski

Pozdrawiam Yavorski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna

Następny temat

Jeśli brałeś kreatynę to WEJDŹ

Wiecej