SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

praca fizyczna a trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 97
pracuje fizycznie ,moze nie bardzo ciezko,ale przez 8h rozkladam towar
bicepsy mam tak zajechane, ze sie odechciewa .
mysle,ze najlepszy treningiem bedzie fbw przez 2-3 miesiace, tyle ze nwm czy cwiczyc raz w tygodniu
taki konkretny fbw skladajacy sie z cwiczen wielostawowych, czy cwiczycz 2x lzejszy z hantlami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
To jak chcesz rosnąć skoro pracujesz ciężko fizycznie, co zwiększa Twoje zapotrzebowanie na kcal, a nie trzymasz diety?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Daj 3 razy w tyg fbw
Ja pracuje 11h dziennie fizycznie raz lzej raz mega ciezko plus dojazdy itd i daje rade na trening 4razy week Tobie wystarczy na poczatek 3razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 97
kamilplnk
Daj 3 razy w tyg fbw
Ja pracuje 11h dziennie fizycznie raz lzej raz mega ciezko plus dojazdy itd i daje rade na trening 4razy week Tobie wystarczy na poczatek 3razy


3x w tygodniu to bym nie cwiczyl nawet gdybym nic nie robil.
ja dopiero zaczynam i czuje ze mam zajechane bicepsy w sumie tylko albo az tyle, z czasem to moze przejsc?
mogą miesnie sie przyzwyczaic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 97
wyciskanie sztangi lezac odpuszcze, podciąganie nie wiem- to była moja mocna strona podciągałem sie 15x
teraz nwm czy 10 dam rade zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wiele osób pracuje fizycznie, kolega na sortowni robi dziennie przez 10 godzin a wieczorem na trening 3 x tydzien bez opierniczanai się.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
pyton96
pracuje fizycznie ,moze nie bardzo ciezko,ale przez 8h rozkladam towar
bicepsy mam tak zajechane, ze sie odechciewa .
mysle,ze najlepszy treningiem bedzie fbw przez 2-3 miesiace, tyle ze nwm czy cwiczyc raz w tygodniu
taki konkretny fbw skladajacy sie z cwiczen wielostawowych, czy cwiczycz 2x lzejszy z hantlami?





Spokojnie 3 treningi siłowe nawet z fizyczną pracą powinieneś ogarnąć. To nie jest duża częstotliwość treningów.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
pyton96
kamilplnk
Daj 3 razy w tyg fbw
Ja pracuje 11h dziennie fizycznie raz lzej raz mega ciezko plus dojazdy itd i daje rade na trening 4razy week Tobie wystarczy na poczatek 3razy


3x w tygodniu to bym nie cwiczyl nawet gdybym nic nie robil.
ja dopiero zaczynam i czuje ze mam zajechane bicepsy w sumie tylko albo az tyle, z czasem to moze przejsc?
mogą miesnie sie przyzwyczaic??


Zobacz w jakim dziale piszesz to nie jest dział dla początkujących

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 97
rion10
pyton96
kamilplnk
Daj 3 razy w tyg fbw
Ja pracuje 11h dziennie fizycznie raz lzej raz mega ciezko plus dojazdy itd i daje rade na trening 4razy week Tobie wystarczy na poczatek 3razy


3x w tygodniu to bym nie cwiczyl nawet gdybym nic nie robil.
ja dopiero zaczynam i czuje ze mam zajechane bicepsy w sumie tylko albo az tyle, z czasem to moze przejsc?
mogą miesnie sie przyzwyczaic??


Zobacz w jakim dziale piszesz to nie jest dział dla początkujących


a skąd wiesz jaki mam staż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wnioskuje to zapewne po pytaniu jakie zadałeś.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Pyton, może być FBW, może być split - góra-dół, push-pull.

I nie opieraj go o same wielostawy, daj jedno ćwiczenie na partię z wolnym ciężarem, reszta to maszyny. Odpoczną Ci mięśnie i stawy

Nie dajesz rady podciągania to olej to, rób inwerted rows albo wiosłowanie na Hammerze.

Tak, 2 x w tyg powinno być odpowiednio - ćwicz w weekendy, wyśpisz się i podjesz to i trening lepiej pójdzie

Jak z dietą i spaniem? Organizm raczej szybko powinien się zaadaptować do zwiększonego wysiłku i nie będziesz tak zmęczony

Ps. Nie wiem jakim cudem bicepsy można mieć zajechane, przy noszeniu pudeł choćby takiej glazury dostają plecy, nogi, przedramiona, ale bicepsy?;) Noszenie pudeł albo mebli to praca dla całego gorsetu mięśniowego, całe ciało pracuje, pierwsze słyszę że bicepsy wysiadają

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728587
Pyton-przestań robić siarę-ludzie nie trenują,pracują fizycznie po 12 godzin czasem i jeszcze robią wiele innych rzeczy.
A dla trenującego-taka praca ,jak piszesz -to pestka :)


Jak jesteś zaawansowany-śmiało trenuj tak mocno jak chcesz-czyli na maxa .

Wielu zawodników też tak robi i to z powodzeniem.


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z powrotem na siłownię

Następny temat

Sprawność i sila

WHEY premium