SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

praca fizyczna a trening

Wysłana -
pracuje fizycznie ,moze nie bardzo ciezko,ale przez 8h rozkladam towar
bicepsy mam tak zajechane, ze sie odechciewa .
mysle,ze najlepszy treningiem bedzie fbw przez 2-3 miesiace, tyle ze nwm czy cwiczyc raz w tygodniu
taki konkretny fbw skladajacy sie z cwiczen wielostawowych, czy cwiczycz 2x lzejszy z hantlami?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Daj 3 razy w tyg fbw
Ja pracuje 11h dziennie fizycznie raz lzej raz mega ciezko plus dojazdy itd i daje rade na trening 4razy week Tobie wystarczy na poczatek 3razy
Wysłana -
kamilplnk
Daj 3 razy w tyg fbw
Ja pracuje 11h dziennie fizycznie raz lzej raz mega ciezko plus dojazdy itd i daje rade na trening 4razy week Tobie wystarczy na poczatek 3razy

3x w tygodniu to bym nie cwiczyl nawet gdybym nic nie robil.
ja dopiero zaczynam i czuje ze mam zajechane bicepsy w sumie tylko albo az tyle, z czasem to moze przejsc?
mogą miesnie sie przyzwyczaic??
Wysłana -
wyciskanie sztangi lezac odpuszcze, podciąganie nie wiem- to była moja mocna strona podciągałem sie 15x
teraz nwm czy 10 dam rade zrobic
Wysłana -
Wiele osób pracuje fizycznie, kolega na sortowni robi dziennie przez 10 godzin a wieczorem na trening 3 x tydzien bez opierniczanai się.
Wysłana -
pyton96
pracuje fizycznie ,moze nie bardzo ciezko,ale przez 8h rozkladam towar
bicepsy mam tak zajechane, ze sie odechciewa .
mysle,ze najlepszy treningiem bedzie fbw przez 2-3 miesiace, tyle ze nwm czy cwiczyc raz w tygodniu
taki konkretny fbw skladajacy sie z cwiczen wielostawowych, czy cwiczycz 2x lzejszy z hantlami?

Spokojnie 3 treningi siłowe nawet z fizyczną pracą powinieneś ogarnąć. To nie jest duża częstotliwość treningów.
Wysłana -
pyton96
kamilplnk
Daj 3 razy w tyg fbw

ja dopiero zaczynam i czuje ze mam zajechane bicepsy w sumie tylko albo az tyle, z czasem to moze przejsc?

Zobacz w jakim dziale piszesz to nie jest dział dla początkujących
Wysłana -
rion10
pyton96
kamilplnk
Daj 3 razy w tyg fbw

Zobacz w jakim dziale piszesz to nie jest dział dla początkujących

a skąd wiesz jaki mam staż
Wysłana -
Wnioskuje to zapewne po pytaniu jakie zadałeś.
Wysłana -
Pyton, może być FBW, może być split - góra-dół, push-pull.

I nie opieraj go o same wielostawy, daj jedno ćwiczenie na partię z wolnym ciężarem, reszta to maszyny. Odpoczną Ci mięśnie i stawy

Nie dajesz rady podciągania to olej to, rób inwerted rows albo wiosłowanie na Hammerze.

Tak, 2 x w tyg powinno być odpowiednio - ćwicz w weekendy, wyśpisz się i podjesz to i trening lepiej pójdzie

Jak z dietą i spaniem? Organizm raczej szybko powinien się zaadaptować do zwiększonego wysiłku i nie będziesz tak zmęczony

Ps. Nie wiem jakim cudem bicepsy można mieć zajechane, przy noszeniu pudeł choćby takiej glazury dostają plecy, nogi, przedramiona, ale bicepsy?;) Noszenie pudeł albo mebli to praca dla całego gorsetu mięśniowego, całe ciało pracuje, pierwsze słyszę że bicepsy wysiadają
Wysłana -
Pyton-przestań robić siarę-ludzie nie trenują,pracują fizycznie po 12 godzin czasem i jeszcze robią wiele innych rzeczy.
A dla trenującego-taka praca ,jak piszesz -to pestka :)

Jak jesteś zaawansowany-śmiało trenuj tak mocno jak chcesz-czyli na maxa .

Wielu zawodników też tak robi i to z powodzeniem.

Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź