SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

praca

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szukam kompetentnej osoby do pracy w punkcie sprzedaży odżywek w Warszawie, kontakt mailowy [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
jak słusznie zauważyłeś ten dział nie służy do zamieszczania ogłoszeń... czyli ogłoszenie powinno być skasowane...
po paru godzinach od jego zamieszczenia i to jeszcze w dzien wolny czyli niedziele cynicznie pytasz czy nie ma bezrobocia w kraju...
wielu szanujących siebie i przyszłych pracowników pracodawców dając ogłoszenie bardzo szeroko opisuje korzyści jakie przyniesie praca w ich firmie, warunki jakie zapewniają itp... i to jest postępowanie jak najbardziej fair... a krótkie ogłoszonko jednoznacznie kojarzy sie z np. składaniem długopisów lub tym podobną pracą... jeżeli komuś nie chce się zamieszczać większej ilości info to albo ma coś do ukrycia albo można wywnioskować, że jesli nei chce mu się pisać ogłoszeń to może nie będzie mu się też chciało płacić pracownikowi...
takie nastały czasy...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma chętnych?,a podobno takie duże bezrobocie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
taaaa... niektórym wydaje się, że jesli jest duże bezrobocie to ludzie będą do nich na kolanach przychodzić i błagać o prace za kazde, nawet najmniejsze pieniądze... taka sytuacja tworzy piekielne patologie, wyzyskiwanie ludzi i wręcz ich poniżanie!
uważasz, ze w ciągu paru godzin znajdziesz dobrego pracownika?? że znalezienie pracownika to tak jakby strzelić palcami a ta chołota już będzie walić drzwiami i oknami??
ej no przesada troche i sporo cynizmu w tym co napisałeś w drugim poście...
nie napisałeś żadnych warunków pracy i wygląda to jak ogłoszenie przyklejone na drzewie taśmą klejącą... trochę szacunku dla ludzi!!

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strasznie mocno musiałeś uderzyć się w głowę WILLHELM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Witam

Maila juz wyslalem.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24768
Wlasnie poszlo przedchwila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2733
popieram Willehlam w 100 procentach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo prosze wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy o przysyłanie CV oraz kilku zdań o swojej znajości tematu odżywek, dietetyki, treningu itp, odpowiem na każdy poważny e-mail
przypominam e-mail [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
o widzisz... tak już lepiej... duzo lepiej... a co do uderzenia w głowe to fakt, ze wstałem dzis lewą nogą i byłeś pierwszym którego zaczepiłem
Pozdrawiam! i nie miej do mnie zbytniego żalu... ale często jestem cięty na niesolidnych pracodawców, akurat sam tego na szczęscie nigdy nie doświadczyłem ale znam wiele przypadków...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale dlaczego ja zostałem uznany za niesolidnego?
dlatego że nie chciałem się rozpisywać na forum które nie służy do tego?
czy dlatego że byłem zdziwiony początkowym brakiem odpowiedzi na mojej skrzynce?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 16 lat co brać ma mase i siłę??

Następny temat

Redukcja... Jak ?!

WHEY premium