SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pozbyć się brzucha

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 933

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
Witam, Proszę o pomoc w ułożeniu skutecznego treningu na brzuch (talię i tzw "boczki"). Należę do osób bardzo szczupłych, moja waga jest stała od dobrych dziesięciu lat, odżywiam się raczej zdrowo, raz na miesiąc przytrafi mi się jakaś pizza, ale to raczej żaden grzech przy mojej wadze, niestety mam problem z tłuszczykiem na brzuchu i nie potrafię się go pozbyć, wygląda to wręcz śmiesznie i nieproporcjonalnie, mam mały tyłeczek, szczupłe nogi i zero wcięcia w tali, a stojąc bokiem wyraźną wypukłość. Pomóżcie, nie chce absolutnie chudnąć cała, tylko poprawić proporcje ciała.
Z góry dziękuję :)

Płeć: Kobieta

Wiek: 27

Waga: 47

Wzrost: 166

Obwód klatki: 84

Obwód ramienia: 24

Obwód talii: 70

Obwód uda: 46

Obwód łydki: 32

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: -

Aktywność w ciągu dnia: studia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: ćwiczenia na brzuch, hula hop- codziennie około 45 minut, bieganie 3 razy w tygodniu godzina

Odżywianie: Raczej zdrowo, zero słodyczy, chipsów itp, dużo warzyw

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: bardzo dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: godzinne codziennie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie planuję

Stosowane wcześniej diety: nic konkretnego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No to tu jest problem, bo nie da się wybrać miejsca, z którego leci tłuszcz - on spala się z całego ciała. Daj jakieś zdjęcia problemu, bo przy wadze 47 kilo chyba przesadzasz z tą redukcją

Może rozwiązaniem byłoby zamienienie biegania na siłownię, by ciało stało się jędrne, lepiej się prezentowało.

foto

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2011-06-07 15:05:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
Dam zdjęcia, jak coś cyknę, na razie nie mam aparatu. Wiem, że przy wadze 47, redukcja może się wydawać śmiesznym pomysłem, ale ten brzuch to naprawdę jest problem, w talii mam 70 cm, próbowałam wczoraj wyliczyć ten szacunkowy poziom tłuszczu i wychodzi około 28 procent, to jest bardzo dużo i ledwo mieści się w granicach normy, a do ideału to już jest w ogóle okropnie daleko, bmi mam natomiast 17,06- czyli lekka niedowaga :/ Dlatego chciałabym jakiś trening, który pozwoli mi pozbyć się tłuszczu z brzucha ( mięśnie mam ok, ale pod tłuszczykiem, niedawno skończyłam a6w, ćwiczę z hula hopem) ale nie spowoduje dalszego chudnięcia. Zresztą nie sądzę żeby jakakolwiek redukcja mogła spowodować spalanie tłuszczu w innych partiach ciała, bo ja go po prostu w innych partiach nie mam...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja - Curry66

Następny temat

spłaszczenie brzuszka - ćwiczenia + dieta

WHEY premium