SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powtorka z rozrywki -> cyklik

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Ojej - ale dziwnie - 400mg krotko dzialajacego testosteronu na finish'u - to co sie bedzie dzialo w 10-tym tygodniu - gwaltowny spadek poziomu tescia a i z Deki raczej niewiele zostanie ... tak wogole to mi sie bardziej podoba koncepcja stosowania propionicum przed prolongatum ... jestem ciekaw wrazen kolegi po cyklu - maniaco koniecznie daj znac jak bylo !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki wielkie jak bede po dam znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ehm to jeszcze troche zajme czasu (wybaczcie :P) mam kilka pytan co do uzywania deca to lepiej ta o szybszym dzialaniu czy ta o opoznionym dzialaniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wybaczcie ze ciagle te posty dopisuje ale ciagle wazne pytania mi na mysl przychodza. przy takim zestawie roznych srodkow i zakonczonym clomidem HCG bedzie bardzo wskazane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Heh czułem ze ktoś sie o to przy******li...
Wykombinuj coś lepszego z tego.Tak czy tak jest spadek teścia,a clomid też po coś jest...;)

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
... a tam odrazu przy........

Ja bym wyrzucil prolongatum z tego cyklu. W ostatnim tygodniu brania mety zaczal propionicum i zrobil bardzo lagodne zejscie - tylko do tego przydala by sie ta wersja tescia "w sloiku" z Farmadonu a nie ampulka o stezeniu 100mg/ml ... tak wogole to zamiast mety wole wino ...

... no i gdzie tu to przy.......nie - ot male uwagi

O HCG zapomnij ... a Deke masz dobra ... chyba ... dekanian nandrolonu ma byc, czyli ta deka "... o opoznionym dzialaniu ..." ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Tak to se nazwałem...;)
Szczerze to ja bym też zmienił proporcje tych saa.A zejście na 50mg(ost injekcja) a nie na 100mg i tak było by lepiej(ale 0,5ml wtedy sie zmarnuje:(().A ten propionat to jest włąsnie ten 10ml.
O opóźnionym działaniu...
Koleś mi pokazał jaki cennik odtatnio dostał(cennik saa) był tam testosteron retard o przedłużonym działaniu do 5 tyg 1 strzał 150zł chce ktoś?


Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Powaznie Farmadon robi propionat - w 10ml flakonach - o takim stezeniu ?? Kurde - dlaczego u mnie tego nie ma. A moze to nie Farmadon !?! A ten prolongatum tez jest w 10ml flakonie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Ktoś mi ostatnio mówił coś o tym...ale nieznam dobrze farmadonu.Niewiem czy 100mg czy 50mg(naklejka chyba jurox).A enanthate to wiem że IP ma czy farmadon...niewiem

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Ja w kazdym badz razie widzialem jedynie 10ml flakon zawierajacy 50mg propionatu w 1ml ... ampulki to i owszem zarowno 50mg/ml jak i 100mg/ml. Ponadto enanthat z Farmadonu (flakon 10ml) to tylko w Testanacie 10% z tym, ze Testanat 10% zawiera tez w swoim skladzie propionat ... cos podejrzane te preparaty, tym bardziej ze prolongatum to nazwa uzywana tylko przez Jelfe ...

... a IP to chyba tylko cypionat ma - enanthatu nie widzialem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina B12

Następny temat

Pomóżcie wziałem pierwsza ampulke Omnadrenu co dalej??

WHEY premium