SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powroty...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszyscy przerywami treningi. Z takich czy innych powodów ( zdrowie, czas, pieniaze, rodzina) jak potem wyglada Wasz trening, co zmienia się wraz z kolejnym podejściem do sztangi po dłuższej przerwie... Jak zmienia się nastawienia do treningu ? I na co wtedy zwracacie największą uwagę ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
ja właśnie wracam, nienawidze powrotów szczególnie po długiej przerwie, trzeba sobie spowrotem odbudowywać to co już kiedyś było twoje chlip chlip. Ja za każdym razem staram sie znaleźć i wyeliminować przyczynę z dla ktrej przerwałem treningi i przy okazji tak opracować trening aby był miły fajny i niezniechęcający (przynajmniej na początku)

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
ja tez jestem w trakcie powrotu, przerwałem z powodu kontuzji i to mnie nauczyło przedewszystkim szacunku do ciężarów i dało do myślenia. Miałem czas na poszerzenie swojej wiedzy, zdobyłem nowa której wczesniej nie miałem i teraz to chce wykorzystać, aby móc dalej robić to co lubie, ale tym razem z głową, a nie na hura

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie przy każdym powrocie denerwuje pierwszy tydzień ćwiczeń, bo są te cholerne zakwasy. Później luz, się przyzwyczaja organizm do wysiłku i jest fajnie . Jeszcze denerwuje mnie jak przerywam trening i macham sobie 74 w seriach po 12 powtórzeń, a jak wracam po przerwie to ciskam może ten ciężar 6 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 664
ja cwiczylem 5 lat potem 3 przerwy teraz wracam powoli.
nic sie nie zmienilo poza utrata 15 kilo miesni .
nastawienie sie nie zmienia, mam doswiadczenie znam organizm, technike, wiem na co reaguje dobrze na co gorzej, pomimo lekkich treningow ze wzgl na pogode i kiepska jeszcze forme nadpodziw szybko rosne miesnie maja pamieczrobi sie chlodniej to sie pocwiczy ostrzej, bede rosl jak sie zatrzymam to bede kombinowal dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ja staram sie raz w roku zrobic sobie te 3 tygodnie przerwy. Dla pelnej regeneracji. Pozniej wracam i zaczynam z wieksza motywacja. Mam tez swiadomosc, ze teraz po dluzszym odpoczynku bede mogl osiagnac cos wiecej.
Standartowo zaczynam od 1-max 2 tygodni treningu obwodowego

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
ja tam nie mam problemu...robie z 6 tygodni przerwy,potem jakies 2-3 tygodnie lekkiegotreningu ,kolejne 2tygodnie kreatynka dieta i jestem znowu w formie a potem to znowu podnoszenie poprzeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja dopiero będe wracal, czeka mnie mesiac przerwy... ktory jest dla mnie szokiem... no ale mowi sie trudno, ten czas napewno nie zmarnuję, potem będe ćwiczył lepiej i z wiekszymi efektami mam nadzieje i to jest ważne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10147
ja jak nie cwicze wiecej niz 2 tygodnie to sie zle czuje.. jak tylko wracam na silke to wychodze szczesliwy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 162
J
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGA GALERIA KULTURYSTÓW

Następny temat

Bodybuildingteens

WHEY premium