SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powrót na tatami

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14558
witam
od jakis 4 lat nie trenuje judo, a mam teraz 16 lat, jak konczylem treningi to pare osiagniec na koncie mialem... i jakos od przyszlego tygodnia mam zamiar spowrotem zapisac sie do sekcji... mam mianowicie nastepujacy dylemat, gdyz jest to sekcj sportowa to podzial jest na 3 grupy: poczatkujacy (dzieci od 8 do 12 lat), sredniozaawansowani (ludki do 14 lat max) i grupa najstarszych czy tez zaawansowanych (sa tu ludzie mojego rocznika i ciut starsi, dawni koledzy z trenigow). Nie jestem pewien co do grupy ale po rozmowie z kolega ktory trenuje doradza mi zebym poszedl do grupy najstarszej, a ja sie troszke tego boje bo odstaje od nich fizycznie i to sporoawo... no i wjadomo jak to z technikami bywa.. wkoncu 4 lata bez trenigow, o rozciag sie nie boje bo trohe przez wakacje sie rozciagalem.. Co wy na ten temat sadzicie.. prosze o rzeczowe odpowiedzi...

Judocy nie pytaja ile jest wrogow, tylko gdzie oni sa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Jak najbardziej do najstarszej. U mnie w klubie z zaawansowanymi cwiczą często np. ambitni studenci i robią szybkie postępy. Ale z drugiej strony nie ma nic gorszego dla zaawansowanego jak cwiczyc z sztywnym, siłowym, bojącym sie upadac facetem. To tragedia

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

Lebanon, Charles de Gaulle, California baseball
Starkwether, Homicide, Children of Thalidomide

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 936 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22642
Najlepiej zagadaj z trenerem on ci doradzi !! a jak sie boisz to idz do grupy sredniozaawansowanej przypomnisz sobie pare technik i trener zobaczy ze sobie dobrze radzisz to sam cie przerzuci do starszych !!
he, he po 4 latkach to rzuty beda bolesne !!

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

"Bycie przygotowanym do wojny jest najlepszym sposobem zachowania pokoju"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14558
no beda rzuty bolesne ale co na to poradzic, lajf is brutal, zrobie jak mowicie przejde sie do najstarszej grupy pocwicze, pogadam trenerem i zobacze jak bede dawal sobie rady.. dzieki za rady

Judocy nie pytaja ile jest wrogow, tylko gdzie oni sa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14558
skorzystalem z waszej rady.. przeszedlem sie do klubu pogadac z trenerem i cwicze w najstarszej grupie.. jestem juz po kilku treningach.. ogolnie wrazenia sa dobre, fakt ze zaleglosci w stosunku do reszty grupy mam nie male, ale treningi 5 razy w tygodniu po pewnym czasie zrobia swoje. Dzisija mialem randori, troche "polatalem" ale bedzie dobrze.
Dalbym po sogu ale nie mam abonamentu :/

pozdro

Judocy nie pytaja ile jest wrogow, tylko gdzie oni sa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-==MUAY THAI-jakie odżywki?==-

Następny temat

Który styl wybrać żeby móc obronić się i wygrać w walce ulicznej

Wiecej