SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powrót do formy młodej mamy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1038
Cześć ,
kilka słów o mnie: mam na imię Gocha mam 29 lat i od listopada walczę o powrót do formy i sylwetki po dwóch ciążach (w małym odstepie czasu). Z zawodu jestem fizjoterapeutą jednak od 2 lat „siedzę” w domu z dziećmi.
Stan zdrowia oceniam jako bardzo dobry( nie licząc zmęczenia wynikającego z częstych nocnych pobudek do dzieci), cierpię jedynie na ból nadgarstka nasilający się po ćwiczeniach w podporze, skoliozę-wynikającą z różnicy długości kkd (nic z nią nie robię). Mam też stwierdzoną utajnioną postacć niedoczynności tarczycy.
Zaczynałam z wagą 73,2kg obecnie waga pokazuje 58kg, nie powiem zobaczenie 5 z przodu było super radością. Od jakiegoś czasu waga stoi, mam wrażenie że to dlatego że mało jem, bo ruszam się prawie cały czas tyle samo(od 7miesięcy).Głównym celem więc jest poprawienie mojej miski i poprawa wyglądu moich pośladków i brzucha.
Dużo czytałam i przeglądałam inne miski ale i tak liczę na pomoc ekspertów.


Wiek : 29
Waga : 58
Wzrost : 168
Obwód w biuście(1) :
Obwód pod biustem :
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 70
Obwód na wysokości pępka : 85
Obwód bioder (3): 93
Obwód uda w najszerszym miejscu: 53
Obwód łydki : 35
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, pupa
W którym miejscu najszybciej chudniesz : twarz, biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 3razy w tygodniu ic, 2 razy w tygodniu trx plus jak mam czas to jakieś tbc lub inne turbo pośladki, wszystko w klubie
Co lubisz jeść na śniadanie: zwykłe kanapki i kawa
Co lubisz jeść na obiad : kurczak, kasza i dużo wszelkich sałat
Co jako przekąskę : owoc, migdały,orzechy
Co jako deser : zdecydowanie lody i ciastka
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: tak euthyrox 50
czy rodziłaś: tak kwiecień 2011, lipiec 2012
Preferowane formy aktywności fizycznej : jw., lubie też biegać
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Stosowane wcześniej diety : całe życie coś najlepsze wyniki (8kg) na south beach
Miskę dodam wieczorem
a to wcześniej zrobione zdjęcia, nowe wkleję po okresie bo póki co spuchłam jak rzadko.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zrób sensowne zdjęcie tyłem, bez koszulki, ręce luźno.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 181
Ja też właśnie walczę aby jak najwięcej zrzucić przed kolejną planowaną ciążą. Urodziłam rok temu, od stycznia udało się zrzucić 6 kg. Obecnie waga stoi, dlatego postanowiłam skorzystać z pomocy "potreningu". Dopiero zaczynam, ale wyjątkowo szybko pojawiły się efekty w poprawie sylwetki - brzuch i co najgorsze zawsze było dla mnie do wyszczuplenia uda. Zazdroszczę 5- ki:) Mam nadzieję, że i mi z ich pomocą uda się do niej dobić:) Życzę powodzenia:)

mumfood

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
DObra, doczytałam Sama się wyleczysz

Pokaż, jak jesz.

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-05-27 16:25:56

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1038
moja miska, myślałam że jak zjem puszkę tuńczyka to wystarczy a tu dalej brakuje sporo kalorii,eh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1038
chyba muszę zainwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1038
przepraszam, za szybko się wysłało, z tej miski wynika że powinnam jeść lepsze przekąski, nie wiem czy dodać po prostu jogurt naturalny z jakimiś zbożami?czy coś innego? mało warzyw dziś było bo miałam pustą lodówkę, zaraz jadę na zakupy by to zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Samo jabłko to nie posiłek, w każdym powinnaś mieć źródło białka. "Ramę" wywal, zastąp masłem (takim prawdziwym). Więcej mięcha, ryb, strączków. Pieczywo najlepiej razowe na zakwasie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1038
ok postaram się lepiej komponować te pozostałe posiłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1038
wczorajsza miska do niej doszedł jeszcze wieczorny duży talerz kremu z porów, znów za mało...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No i co planujesz z tym zrobić?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porady dla nowej

Następny temat

Redukcja pod skrzydłami...

WHEY premium