SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powiedzcie mi coś o dece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć
mam problem, mam zamiar wziąść 6 cm deki i chciałbym sie odwas dowiedzieć co jaki czas mam ją brać i ile aby było mało skutków ubocznych,, powiem jeszcze że brałem już 3 paczki omena i 3 paczki teścia , powiedzcie czy są jakieś zagrożenia lub uwagi....
dzięki za wszystko.

scitreck
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wypijesz 6cm deci na raz i szybko popijesz filizanka kawy, nie bedzie zadnych skutkow ubocznych.

Krasnall
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozśmieszyłeś mnie do łez pytam sie na serio!!!!

scitreck
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50560
Deca-Durabolin
Charakterystyka, działanie:

Deca-Durabolin jest preparatem anabolicznym do stosowania domięśniowego. Składnikiem czynnym jest nandrolon. Ester dekanianowy nadaje preparatowi przedłużenie działania do około trzech tygodni po wstrzyknięciu. Nandrolon jest zbliżony chemicznie do testosteronu. W porównaniu z testosteronem jego działanie anaboliczne jest większe a działanie androgenne słabsze. Również obserwacje kliniczne potwierdzają słabą aktywność androgenną nandrolonu. U ludzi wykazano, że Deca-Durabolin wpływa dodatnio na przemianę wapnia i zwiększa masę kości w osteoporozie. Według doniesień, u kobiet z rozsianym rakiem piersi Deca-Durabolin powoduje obiektywnie wykazane cofanie się objawów na przeciąg wielu miesięcy. Deca-Durabolin działa też oszczędzająco na gospodarkę azotową ustroju, co stwierdzono w badaniach przemiany białek i co wykorzystano dla celów terapeutycznych w stanach niedoboru białka, np. w przewlekłych wyniszczających chorobach po operacjach i ciężkich urazach. Deca-Durabolin w tych stanach jest dodatkiem do leczenia dietetycznego, karmienia pozajelitowego. Następstwa działania androgennego (np. wirylizacja) są względnie rzadkie po zalecanych dawkach. Nandrolon nie posiada grupy alfa-alkilowej przy C17, która to grupa powoduje zaburzenia czynności wątroby i zastój żółci.

Działania niepożądane:
Wysokie dawki, przedłużone leczenie i/lub zbyt częste podawanie sterydów anabolicznych może spowodować:

wirylizację objawiającą u wrażliwych na sterydy kobiet chrypką, trądzikiem, nadmiernym owłosie niem ciała i zwiększeniem popędu płciowego, u chłopców w wieku przed dojrzewaniem może wystąpić zwiększenie częstości erekcji i powiększenie prącia, u dziewcząt zwiększenie owłosienia łonowego i przerost łechtaczki. Chrypka może być pierwszym objawem zmiany głosu, która może przejawić się długotrwałym a czasem nieodwracalnym pogłębieniem głosu;
zanik miesiączkowania;
zahamowanie spermatogenezy;
przedwczesne zamknięcie chrząstek wzrostowych;
zatrzymanie wody w ustroju;






rafi
Pozdrawiam

Zmieniony przez - rafi11 w dniu 01-04-09 23:25:20

Zmieniony przez - rafi11 w dniu 01-04-09 23:26:22

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
scitreck ja mimo wszystko sadze ze ty wykazales sie wiekszym poczuciem chumoru ukladajac takie pytanie....

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
raf11 za mądrze, on tego nie zrozumie - on zna tylko nazwy handlowe i według nich się porusza. Nandrolon, estry ??? Nie to nie może być Deca ))

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
no artykul jak sie patrzy

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Krótko i na temat!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
A swoją drogą jak ktoś tego nie rozumie ,to lepiej niech po koks nie sięga!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 379
rafi11 przeciez to text z ulotki dolaczonej do deki ;)))

--->aluke<---

--->aluke<---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
aluke no wlasnie,jest napisane perekcyjnie


Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuszki a sterydy

Następny temat

owłosienie.

WHEY premium