SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powiedzcie , że to nie prawda :D

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2369

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 916
http://demotywatory.pl/2826324/Dziwny-widok

Powiedzcie ze tak nie bedzie :D

Ten demotywator skłonił mnie do pewnych przemyśleń i nasuneło mi się pytanie...
Jakie będą różnice w sylwetce osoby która odzywia sie zdrowo i wg "naszych" zasad a osoby żyjącej na weglach prostych i tłuszczach trans za 50 lat?

ale mnie od rana wzielo na filozofowanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Bardzo zaciekawił mnie wątek o Adwentystach z Kalifornii. Mam znajomego, który praktykuje. U nich podstawą jest abstynencja, zero kawy, herbaty, papierosów, wszelkich używek i wiem, że bardzo promują sport i zdrowy tryb życia. Być może to właśnie jest ich sekretem długowieczności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
przede wszystkim osoba druga może tego nie doczekać
Pamiętaj, ze piękno i postrzeganie ciała zmienia się z wiekiem, więc może nie będzie tak źle.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Właśnie, jest duze prawdopodobienstwo ze tak będzie po drodze załatwi ja rak, zawal serca czy inna choroba "cywilizacji"

Ale generalnie wyglad.. nie sadze by te zewnętrzne różnice byly tak znaczące, ze rzucały sie w oczy, jak ma skora 70-80latka wyglądać, cudow nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
Ogólnie w sylwetce to pewnie jak pisze Obli, ale w jakości skóry już mogą być (chociaż kto w tym wieku będzie pokazywał się nago ). Na basenie widzę takie 2 panie (bo ja wiem, 60-70 lat), mniej więcej sylwetki i ilość sadełka mają podobne, nie wiem jak się żywią, ale ta starsza (z wyglądu) ma lepszą skórę, mniej celulitu. Może to wynikać z tego, że "starsza" je/jadła bardziej czysto, choć mogą to też być indywidualne predyspozycje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
stawiam na genetyke ona gra najwieksza role.
Nie wierz ze jakas pani 70letnia przywiązuje większą wagę do zasad zdrowego zywienia
Zreszta gdzie daleko szukać juz w moim wieku widac różnice w jakości skory u kobiet i bynajmniej nie sa one wynikiem żywienia.
Na pewno można zapracować na lepsza lub gorsza skore, zdrowie w przyszłości, ale w jakim stopniu i dzięki czemu, tego dotąd nie wiadomo

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-03-12 17:47:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
stawiam na genetyke ona gra najwieksza role.
Nie wierz ze jakas pani 70letnia przywiązuje większą wagę do zasad zdrowego zywienia


Może nie że przywiązuje obecnie, ale chcąc, nie chcąc większość swojego życia żywiła się znacznie zdrowiej niż przeciętny młodziak obecnie. Kiedyś nie było tyle chemii w żywności, a i było biedniej, więc się tak nie przejadano. Kosmetyków też takiego wyboru nie było, a mimo to mama czy ciotki pół rozstępu nie mają, a mła i kuzynki mimo rożnych kremów to i owszem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dokładnie rozstępy to klasyczny przykład zależności genetycznych, jedni je maja inni nie i żadne kremy tego świata nic nie zmienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
U mnie na basenie dwa razy w tygodniu sa zajęcia dla seniorek, więc widzę je regularnie nago pod prysznicami. I na początku się sfrustrowałam bo większość 70-80 latek wygląda strasznie ale prawda taka, że są to głównie panie z nadwagą, czasami ogromną, wielki brzuch do kolan, wielkie piersi za pępek, żylaki, jakies guzki wybrzuszenia i ogoólnie masakra. Ale jest też trochę kobet szczupłych i naprawde bardzo ładnie wyglądających, zadbanych...
Jest też kobieta która pływa regularnie od 30 lat i choć ma nadwagę to ciało bardzo ładne mimo siedemdziesięciu lat.
Myślę, że najgorsze co może być to nadwaga bo przez nią potem niedołężność, jeszcze większa nadwaga, różne zwyrodnienia...
A kiedyś może i nie było tak zanieczyszczonego środowiska i śmieciowego jedzenia ale nie jadło się zbyt zdrowo, chodzi mi o okres powojenny, mnóstwo potraw mącznych, ziemniaków, dużo cukru, tłuszczu zwierzęcego, mało warzyw...

Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2011-03-12 17:24:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Przykre, że w żaden sposób nie możemy skutecznie walczyć z oznakami starzenia. Geny grają ogromną rolę. Moja matka pali od wieluuu wieluuu lat, obecnie ma 55 lat a cery mogłaby zazdrościć jej nie jedna 30-40 letnia kobieta. Oczywiście, zawsze dbała o buzię, ale mimo że pali jej skóra wygląda nadal bardzo zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
dokladnie z moja sasiadka pali jak smok i cere ma bardzo dobra (gdyby nie palila sadze ze mogla by występować w reklamach drogich kremow )
Nie o to chodzi ze dieta nie jesteśmy nic w stanie zrobic, uwazam ze tak, ale we własnym zakresie, to kazda z nas moze lepiej, czy gorzej wyglądać jako jednostka (niszczy sie zawsze łatwiej niz buduje), ale nie w porównaniu z innymi, którzy ten wygląd będą mieli bez żadnego wkładu pracy.
Ale na co na pewno jesteśmy w stanie wpłynąć to na zdrowie i to bardzo szybko widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Przede wszystkim możemy wpłynąć na kondycję fizyczną, witalność
lepsze samopoczucie dzieki czemu zdrowie będzie lepsze.
Fajne te refleksje
drogie panie
pozdrawiam serdecznie

...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

kateryna - poprawa sylwetki

Następny temat

ultra79 / Moc jest utkana z cierpliwości i czasu

Wiecej