SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebne zdjecia antka

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4139

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5681
witam.

ten sam temat napisalem w dziale dopingu ale zostalem przeniesiony tutaj. wiec sorki jak beda 2 takie same tematy.

potrzebuje zdjecia oryginalu antka z tej samej firmy co jest produkowany iran- jezeli ktos ma to bardzo prosze o wstawienie bo mam dostep ale nie wiem jak powinien wygladac oryginal a nie chce dostac lipy jakiejs.

pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
tu masz zdjecie

chcesz tez zdjecie marcela ??

Zmieniony przez - yogidogi w dniu 2007-11-10 14:23:53

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5681
yogidogi- chyba dupa cie swedzi ****u
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3317 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27496
a ty co jakis pedryyl ??

moderator na www.polskikoks.pl i www.metka.pl  od 21.02.2010 OFFFF :((( w kwietniu kolejna ;DD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5681
skoro ciebie swedzi to ty c.w.e.l. jestes. pytam sie normalnie o to co mnie interesuje wiec co sie zgrywasz palo? jak masz sie w taki sposob udzielac to wogole nie zabieraj glosu w sprawie...!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611


dwa zdjecia:
anapolon turcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 887 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6611


oyxbolone grecja osobiscie jak mial bym inwestowac w antak wybral bym oxybolone ale ty juz masz .
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5681
dzieki za fotki panowie ale to jeszcze nie to o co mi chodzi... widzialem wczesniej na forum ktos to przedtawil ale juz nie moge tego ponownie wyszukac. na zdjeciu bylo przedstawione opakowanie (kartonik)... zdjecie sredniej jakosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nazwa / znaki szczególne...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5681
caly sek w tym ze wlasnie nie pamietam. bodajze czerwonawe napisy lub pomaranczowe (nie wiem dokladnie bo zdjecie bylo slabej jakosci). wiem jedynie ze bym z tej samej firmy co iranski tesc enanthate 250 czyli Aburaihan Co. Teheran-Iran.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

eq ocencie czy legit

Następny temat

Testosteron Depo Galenika

WHEY premium