SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebna pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1390
Witam, nie wiem czy wybrałem dobry dział ale sprawa dotyczy kobiety, stąd mój wybór działu.
Otóż, siostra mojej narzeczonej jest baaardzo szczupła, nie anorektycznie ale powiedzmy ze niewiele jej brakuje.
Nie jest osobą aktywną fizycznie, je mnóstwo tylko że raczej białka (twarożki, kurczaka, jajko, czasem żółty ser). z owoców tylko jabłka, no generalnie strasznie wybredna. Ponieważ ma duży problem z przybraniem na wadze, pomyślałem żeby na urodziny kupić jej gainera. Kiedyś jadłem gain fasta czekoladowego i wiem, że ten by jej smakował, sęk w tym że wiadra 4kg nie zje, a tego gain fasta 2300 nie ma już nigdzie ;/
Czy znacie jakiegoś innego o podobnych walorach smakowych gramaturze i cenie?
100zł gramatura 2-3kg smak czekladowy (koniecznie) i zeby nie było czuć chemii...
Pozdrawiam i z góry dzieki za pomoc :)

(jeśli zły dział, to przenieście)

Without philosophy, action has no meaning.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest jeszcze kwestia "dużo-jedzenia" Dla mnie "duży" obiad to 200g stejka i 500g warzyw bulwiastych (marchew, seler, pietruszka, pasternak, buraki i słodkie ziemniaki) pieczonych z bekonem plus sos na śmietanie, ewentualnie tzatziki, po takim czymś jestem nażarta. I usatysfakcjonowana

Natomiast pół litra jogurtu.. Sorry, nie chce mi się łyżką machać, żeby żołądek cieczą zapychać

Niestety, większość tych "dużo-jedzących" zalicza się do grupy jogurtowej, ewentualnie 100g cycka+garść jarzynek duszonych i pół woreczka białego ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
hej, nie przypominam sobie, żeby któraś z dziewczyn wspomagała się garnierem. Luknij może w https://www.sfd.pl/suplementy/ .
A jeżeli dziewczyna faktycznie chce przymasować, to zapraszam do nas
I jako lektura https://www.sfd.pl/[art]_Co_jedzą_Ladies_SFD_-t752315.html :_)

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Problemem może być tutaj również duża ilość białka, którą dziewczyna spożywa. Jak wiemy, białko nakręca metabolizm.

Nie jestem zwolenniczką gainerów Na podstawie swojego doświadczenia z "chudzinkami" w tym dziale mogę powiedzieć, że dobrze robi im podbicie tłuszczu w diecie. Spróbujcie wskoczyć na 100g. Choć domyślam się, że cięzko może być skoro dziewczę takie wymyślate?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1390
bedzie ciężko, bo u niej ogólnie ciężko w ogóle z trzymaniem diety... jak ma czas zjeść to zje, a jak nie to nie ;/ i niestety to jest taki charakter że się jej nie przekona :P

Without philosophy, action has no meaning.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
gainerem to jej tylko zafundujesz tłuszcz i tyle, a po odstawieniu i tak schudnie skoro takim jest typem na prawde.
właściwie jak jej to nie przeszkadza to niech taka będzie, z tym ze obawiam sie ze z nia problem lezy głębiej.
czy w ogole przebywałeś z nia kilka dni by móc naocznie stwierdzić ile je w rzeczywistości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1390
przeszkadza jej to to raz, a dwa tak, przebywałem z nią kilka dni i często się widzimy i doskonale wiem ile je. potrafi zjeść porcje taką jak dorosły mężczyzna, a za godzine chodzi i jęczy ze jest głodna... tasiemca nie ma bo się badała kiedyś, także...

Without philosophy, action has no meaning.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No to skoro jej to przeszkadza to powinna przestać wymyślać i zabrać sie do roboty, To często jak z chorymi ,chcą być zdrowi ale by więcej ku temu zrobić niż jęczeć i użalać sie nad sobą to już nie ma komu ,niestety miedzy "chciałabym "a potrafię jest długa droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ma dużo samozaparcia, to dawaj ją tutaj.

Ja się masowaniem chudzinek zajmuję w tym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ano jakos jak dziewczyna chce to Marta nie ma problemu sprawić by zaczęła zdrowo przybierać, ale niestety większość po usłyszeniu tego ze maja rzeczywiście jeść znika tak szybko jak się pojawiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
bo jsk juz Marta kiedys zauwazyla, wiele z nich LUBI byc chudymi, a gadaja, ze nie zeby sobie posluchac komplementow

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
A bo myślicie, że tak fajnie jak się pory na tyłku opinają na początku i szew ciśnie w piiiip

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc.

Następny temat

Powrót do formy

WHEY premium