SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebna pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4265
witam. od wrzesnia mam zamiar ruszyć z jakimś cyklem na mase i za bardzo nie wiem na co sie zdecydowac... mysle nad nitrobolonemII i jakies mono do tego??? czy moze samo mono wystarczy??? no i do tego jakies bialko lub gainer??? a moze wybrac całkiem inne odzywki???

doradźcie coś prosze!

Wyznaczam sobie cel i do niego dążę...
PZDRO dla najwytrwalszych!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...widzę, że calkiem sie nie orientujesz w temacie... tego typu staki, ktore wiecej pompuja bierze sie w dawkach właśnie takich albo... bierze się coś innego
nie wiem czemu tak zalezy ci na tym "pompowaniu" a jednocześnie dawkę chcesz ograniczyc tak aby ten efekt był -pomniejszony, i to znacznie.
za pieniadze ktore chcesz wydac mogłbys mieć np. b. dobry cykl n a wystarczającej ilości green magnitude, crevolution czy choćby na cp, i choc bez pobudzenia to wierz mi samo dzialanie kreatyny i niektorych dodatków sprawia, że mięsnie i tak sie b. dobrze pompuja podczas treningow- o ile oczywiście nauczyles sie trenowac prawidłowo technicznie i dobierasz właściwe cięzary i ilość powtórzeń, jak i po części tempo ich wykonywania[to tak na marginesie]...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 811
A to Twój pierwszy cykl? Masz dietę? Jeśli to pierwszy cykl to samo mono.

...Chcesz być mistrzem świata? Dużo ćwicz!...

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4265
to bedzie drugi, diete posiadam

wiec jak???

Wyznaczam sobie cel i do niego dążę...
PZDRO dla najwytrwalszych!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
bialko/gainer-to do dopracowania diety

ja bym bral cos innego zamiast nitro II
np: Clouta lub XP

wypelnij ankiete dzialu bedzie latwiej pomoc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 443 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1857
mono jesli zalezy ci tylko na efekcie koncowym... nitro da ci tylko wieksza pompe i leprzy komfort podczas treningu :)efekt końcowy - masa po cyklu będzie taka sama ;)

- XP ostatnio nie cieszy się taką sławą jak kiedyś.. wiele osób wypowada się, że nie odczuło żadnego działania..

Zmieniony przez - majster23 w dniu 2008-07-26 16:53:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4265
.WIEK:18
2 .WAGA:80
3 .WZROST:180
4 .WYMIARY:
-Biceps:37
-Klata:110
-Udo:60
-Talia:86
5 .STAZ NA SILOWNI:prawie rok
6 .CEL SUPLEMENTACJI:masa/sila
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:kreatyna
8 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)16
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):Typ ektomorficzny
10 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata:90
-Przysiad:dokladnie nie wiem
-Mc:120
11 . Czy masz dietę? tak mam

Wyznaczam sobie cel i do niego dążę...
PZDRO dla najwytrwalszych!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
to teraz powiedz czy poszukujesz jakiegos stacka przedtreningowegu + pojedyncza forme kreatyny?

Jak tak to proponuje polaczenie XPE+Ester/mono lub z lepszych Magne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6160
TomQ jakos o magnie tez super pochwal nie slyszalem szczerze powiem ze wolalbym zwykle mono i popijac do tego magnez

jw. Jakis stack przedtreningowy np XPE Nitrobolon Energizer, Green Magnitude i wiele innych i do tego pojedyncza forma krety np. mono jablczan ester

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
przede wszystkim nie możesz kupowac staków jesliby to odbywać się mialo kosztem odżywiania/odżywek.

w takiej sytuacji zawsze lepiej kupic odżywkę i wystarczająca ilość pojedynczej formy kreatyny, chociażby i mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
majster23 napisał:
"nitro da ci tylko wieksza pompe i leprzy komfort podczas treningu :)efekt końcowy - masa po cyklu będzie taka sama ;) "
Nie zgodzę się. Kiedyś też myślałem podobnie jednak bodajże był to apokalipsa uświadomił mi iż pompa niesie ze sobą lepsze ukrwienie mięśni i rozserzenie naczyń krwionośnych a krew transportuje wszystkie składniki odżywcze niezbędne to zbudowania mięśnia i energi na treningu. Więc jak mamy lepsze ukrwienie to rzecz jasna że więcej tego z krwią dostaniemy. Po kolejne. Lepiej wykonany trening to silniejszy bodziec dla mięśnia efektem czego jest większy przyrost masy.

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4265
no szukam jakiegos staca przedtreningowego na kopa no i cos po treningu

a co do nitrobolonuII to od kumpli slyszalem same pochwaly

czyli nitro przedtreningiem i kreta po to bedzie dobre rozwiazanie??? tylko jaka ta krete konkretnie najlepiej wybrac??

Wyznaczam sobie cel i do niego dążę...
PZDRO dla najwytrwalszych!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple na jesień

Następny temat

potrzebna pomoc dla ekot

Wiecej