SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebna BARDZO szybka pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Omine szczeguly wyjasnie tylko co mialo miejsce. Powiedzmy ze bieglem i zostalem podciety od tylu, przewrocilem sie i za chwilke poczualem straszny bol w lewym lokciu od wewnetrznej strony. Nie wiem czy to dlatgo ze podparlem sie po upadku czy zostalem kopniety w ta reke. W kazdym razie bol nie minol i praktycznie nie moge wyprostowac reki do konca. Dodatkowo boli mnie jeszcze lewy nadgartek i tez ciezko mi sie go zgina i czuje troszke w lewym barku ale on bolal juz troche wczesniej. Juz kiedys mialem podobna sytuacje (nie pamietam czy w tej czy w lokciu prawej reki) i po jakims tygodniu samo przeszlo ale nie pamietam czy bralem jakies leki czy nie. Bylem wtedy z tym na rentgenie i zdjecie nic nie wykazalo. Napiszcie mi co mam zrobic isc jednak do tego lekarza? Wolal bym nie ale jezeli nie bedzie wyjscia to oczywiscie pojde. Narazie zalozylem sobie opaske z neoprenu i zaraz skocze po jakis ibuprofen.
Prosze o pomoc!!!!!

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 222
Najprawdopodobniej bedzie to stłuczenie, mogłeś również naciągnąć ścięgno ale jeśli ból nie będzie chciał przejśc to idz do lekarza zawsze to lepiej...
Jeśli masz to spuchnięte to obłóż sobie kostkami lodu to troszkę usmierzy ból.
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No wlasnie robie tak juz kilka razy przykladalem lod i teraz kupilem sobie altacet w żelu pewnie jak przez 3-4 dni nie przejdzie to pojde do lekarza.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
a moze zrobil ci sie przedprost ? jak upadles ? moze tak ze zamiast normalnie zgiac sie reka w lokciu to tak jak by sie chciala w druga wygiac ?

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4928
to moze byc wszystko, stluczenia, pekniecie , uszkodzenie nerwu w rece ,idz do
lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Nie nie mam zadnego przeprostu. Wydaje mi sie ze to moze byc po kopnieciu bo ten lokiec jest troche opuchniety od wew strony. Bralem dzis nurofen i smarowlaem altacetem i juz jest delikatnie lepiej bo prawie dokonca juz prostuje ta reke .

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Pobiore jeszcze ten nurofen i posmaruje sie z 3 dni jak nie przejdzie to w Poniedzialem polece do lekarza .

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
altacet powienien pomoc, ale do lekarza tak czy inaczej idz. Przydaloby sie zdjecie RTG, coby wykluczyc uszkodzenie kosci, zwlaszcza jesli boli Cie nadgarstek...
Zaopatrz sie juz w zel przeciwzapalny ( voltaren, fastum, bengay ), albo popros zeby przypisal Ci go lekarz, zawsze to troche taniej bedzie. Jestes pod kontrola lekarza sportowego czy tylko rodzinnego?

EDIT: jesli lokiec jest opuchniety to moze oznaczac stluczenie, skrecenie albo zwichniecie, ale w tym ostatnim przypadku nie mogl bys go raczej zginac

Zmieniony przez - qbiec w dniu 2004-06-25 00:40:30

Zmieniony przez - qbiec w dniu 2004-06-25 00:40:58

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Dzis jest juz o niebo lepiej reka prostuje sie do prawie samego konca jednak jak nie bedzie w 100 % sprawna do poniedzialku to pojde do tego lekarza. Nadgarstek juz nie boli jedynie kciuk nie bardzo chce sie zginac ale tez jest opuchniety wiec to pewnie dlatego.
Nie myslcie sobie ze boje sie lekarzy ale poprostu kiedys mialem prawie identyczny przypadek i zdjecie nic nie wykazalo i jak sam lekarz powiedzial za kilka dni przejdzie samo.

ps w moim miescie nie ma niestety lekarza sportowego .

Zmieniony przez - krawat w dniu 2004-06-25 11:43:35

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Kurde juz w sumie opuchlizna zeszla reka sie ladnie zgina i prostuje ale pozostal wielki siniak -gdzies z 20 cm dlugosci i 10 wysokosci i wciaz delikatnie boli. Zakupic sobie cos na to czy czekac az samo przestanie bolec i zejdzie siniak ?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
jakas masc albo zel przeciwzakrzepowy ( mi przychodza do glowy tylko Rilastil Intensive albo venoruton w zelu, na duzego krwiaka na przedramieniu dostalem tez kiedys fastum )

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Depresja PILNE proszę o pomoc

Następny temat

badanie nerek

WHEY premium