sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Administracja i Moderatorzy

Dodaj odpowiedź

potreningu.pl Nie Dziala Dziennik

Wysłana -
Witajcie
Od samego rana nie mogę wejść w moj dziennik. Po kliknięniu na Dzienniki badz Mój profil wyskakuje stronka z informacją że żadana strona nie została znaleziona. Dodam ze próbowalem korzystać z innej przeglądarki/komputera czyszczenie przeglądarki również nie pomogło. Próbowałem sie skontaktować z działem pomocy potreningu.pl jednak odpowiedzi do teraz nie otrzymalem....
Macie podobne problemu? czy tylko u mnie cos szwankuje?
Dzieki

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ja widzę u Ciebie i pomiary i jadłospis

screen na dowód

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-01-27 19:23:41
Wysłana -
wszytsko działalo cacy od czasu rejestracji do dzisiaj, od samego rana nie mogłem wejsc w moj profil badz dziennik zywieniowy.
Wysłana -
na jakiego maila pisałeś? i o której godzinie?
Wysłana -
z jakiego dnia jest ten screen? ostatnie wpisy miałem wczoraj w nocy
Wysłana -
W sumie teraz próbowałem i też nic nie widzę....
Wysłana -
ok...już widzę wszystko
Wysłana -
ASNF
na jakiego maila pisałeś? i o której godzinie?

tuż po sniadaniu, kiedy to nie moglem wejść w dziennik. Jeśli dobrze pamietam to było to mak do 10-11. Odnośnie maila nie wiem jaki byl, poprostu gdzieś na stronce znalazlem opcje kontaktu i wysłalem zgłoszenie
Wysłana -
a próbowałeś kliknąć w rubrykę z odpowiednim dniem....?
Wysłana -
w jakiś losowy dzień kliknąłem - nie pamiętam jaki, ale wczorajszy wpis też jest widoczny

skoro próbowałeś już na innym kompie i przeglądarce to nie bardzo wiem dlaczego Ty nie widzisz, a my tak

pisz na: kontakt@potreningu.pl

spróbuj jeszcze czy wchodząc w ten link nic Ci się nie wyświetli: http://potreningu.pl/profile/pawel.4#/date/2015-01-18

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-01-27 19:27:54
Wysłana -
dziwna sprawa, caly dzień nie mogłem wejść w dziennik żywieniowy bo wyskakiwal komunikat że żądana strona nie istnieje. Nawet przed napisaniem posta próbowalem i ciągle było to samo... odziwo po napisaniu posta znowu moge wejść w moj dziennik. A tak na przyszłość to ktoś wie o co chodziło?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź