SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posiłek potreningowy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4087
Biniu,
Czy jako posiłek potreningowy można zastosować odżywkę białkową (na mleku) + oliwa z oliwek?

Gdzieś na odżywianiu czytałem, że w zadnym wypadku po trenigu nie jesc tłuszczu.

Biniu, dodam tylko, że z ckd na razie zrezygnowałem, ale staram się jeść więcej zdrowych tłuszczy i nieco mniej ww.

Pozdrawiam,

Witold

Witold

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
W KLASYCZNYM POJECIU POTRENINGOWY POSILEK TO BIALKO PLUS WW W PRPOROCJI 50-50, LUB TROCHE WIECEJ WW DO 35-65 (WSZYTSKO W %)

JA PRZY SPOZYCIU NISKIM WW W DIECIE POLECAM BIALKO PLUS TLUSZCZ.
PORSZE JEDNAK NIE MIESZAC DWOCH ROZNYCH SZKOL, BO TO Z REGULY DO NICZEGO DOBREGO NIE PROWADZI

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4087
Biniu,
Ćwiczę 20:00 - 21:00 i zastanawiam sie czy nie lepiej darowac sobie ww w tych godzinnach.

Na razie robie standardowo ww + białko.



Witold

Witold

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
W KLASYCZNYM POJECIU POTRENINGOWY POSILEK TO BIALKO PLUS WW W PRPOROCJI 50-50, LUB TROCHE WIECEJ WW DO 35-65 (WSZYTSKO W %)

JA PRZY SPOZYCIU NISKIM WW W DIECIE POLECAM BIALKO PLUS TLUSZCZ.
PROSZE JEDNAK NIE MIESZAC DWOCH ROZNYCH SZKOL, BO TO Z REGULY DO NICZEGO DOBREGO NIE PROWADZI

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli jest to posilek potreningowy to warto na 30-15 min przed treningiem zjesc okolo 25-30g bialka a po treningu 40g bialka plus troche tluszczu, aby spowolnic wchlanianie bialka, tak, aby organizm czerpal je przez cala noc

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4087
>jesli jest to posilek potreningowy to warto na 30-15 min przed treningiem zjesc okolo 25-30g bialka

co mi to da? mozesz napisac cos wiecej.

>a po treningu 40g bialka plus troche tluszczu, aby spowolnic wchlanianie bialka, tak, aby organizm czerpal je przez cala noc

CZyli nic zlego sie nie stanie jak lyknę tłuszcz na noc + białko.
Biniu, sorry że marudzę, ale gdzies kos pisal, ze na noc to tylko czyste białko bo wtedy wydzielanie hormonu wzrostu bedzie maksymalne. Co ty na to?

A i jeszcze jedno nie chce pomieszac dwoch szkol wiec dodam jem teraz około 150-200g ww, ale złożonych.





Witold

Witold

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
>jesli jest to posilek potreningowy to warto na 30-15 min przed treningiem zjesc okolo 25-30g bialka

co mi to da? mozesz napisac cos wiecej.

JESLI WYPIJESZ BIALKO PRZED TRENINGIEM (NAJLEPIEJ, ABY TO BYLO SZYBKO WCHLANIALNE NP, SERWATKA), BIALKO BEDZIE JUZ DOSTEPNE DLA ORGANIZMU TUZ PO TRENINGU W CELU SZYBSZEJ ODBUDOWY

>a po treningu 40g bialka plus troche tluszczu, aby spowolnic wchlanianie bialka, tak, aby organizm czerpal je przez cala noc

CZyli nic zlego sie nie stanie jak lyknę tłuszcz na noc + białko.
Biniu, sorry że marudzę, ale gdzies kos pisal, ze na noc to tylko czyste białko bo wtedy wydzielanie hormonu wzrostu bedzie maksymalne. Co ty na to?

FAKTEM JEST ZE WE SNIE WYDZIELA SIE NAJWIECEJ HORMONU WZROSTU, ALE ZWIAZEK Z POSILKIEM ZAWIERAJACYM TLUSZCZ MUSZE SPRAWDIC, DAJ MI CHWILE (KILKA DNI) NA SPRAWDZENIE I SIE PRZYPOMNIJ

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4087
Dzięki Binu,

Daj znać jak sprawdzisz.

Rozumiem, że mogę łączyć ww ze zdrowymi tłuszczami w w/w sposób w ramach mojego bilansu energetycznego bez obawy o złapanie tłuszczu.

PS.Daje Ci zawsze SOGi, ale cos Ci glosow nie przybywa.
Witold

Witold

Witold

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Rozumiem, że mogę łączyć ww ze zdrowymi tłuszczami w w/w sposób w ramach mojego bilansu energetycznego bez obawy o złapanie tłuszczu.

TAK, KLUCZEM SA OGOLNE KALORIE, JESLI ICH DZIENNIE NIE SPOZYJESZ WIECEJNIZ SPALISZ TO NIE PRZYTYJESZ,
ALE UWAZAJ, JEDZAC WW MOZESZ LATWIEJ POPELNIC BLAD W OBLICZENIACH (LUB PO PROSTU NIE TRAFIC NIMI W POZIOM ENERGETYCZNY ORGANIZMU)

PS.Daje Ci zawsze SOGi, ale cos Ci glosow nie przybywa

TO MILO, POLECAM SIE NA PRZYSZLOSC, MOZE MATEO COS ZABLOKOWAL (BTW SPRAWDZ, CZY WSZYSTKO ROBISZ DOBRZE, BO DO TEJ PORY NIE BYLO NA TO SKARGI)

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na razie niestety nie spotkalem , zadnego stwierdzajacego negatywnego wplywu tluszczu w posilku wieczornym na ilosc wydizlanego podczas snu hormonu wzrostu (najwyzsza ilosc wydizlana jest po 2 h najblebszej fazy snu)

znalazlem jedynie zalecanie, aby nie spozywac ww przed snem
http://www.getbig.com/articles/carbs.htm

innym stwierdzeniem byl fakt, iz najwieksze wydizlenie HW nastepuje w niskiej obecnosci insuliny (a na to tluszcz nie ma wplywu)
http://www.bestwebsites.com.my/human_growth_hormone/human_growth_hormone_08.htm#how-to-take

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaraz po teningu najwazniejsza jest Glukoza,powinna byc podawana jako pierwsza w kolejnosci.(kololo 20 - 30g)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łydki

Następny temat

'dieta Binia'

Wiecej