SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poranny katabolizm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
co wziasc by jak najszybciej zatrzymac poranny katabolizm.Myslalem o taurynie ale po dlugotrwalym stosowaniu bedzie dzialala tak samo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Lobo, sprawa ma się mniej więcej tak, napisze ci troche ogólnie a ty dobierzesz do tego co masz; zaraz po treningu bierzemy bcaa i kreatynę/x-pand w twoim przypadku/, za jakiś niedługi czas ale zawsze powtarzam, że powinno się zmieścić w godzinie od zakończenia ćwiczeń bierzemy węglowodany, izolat natomiast powinieneś wziąć wcześnie/np. razem z carbo/ gdy nie masz bcaa, albo gdy posiłek zjesz najwcześniej po godzinie/tak do dwóch godzin po treningu powinieneś się zmieścić i z posiłkiem i z izolatem/ a co wcześniej to zależy już od tego co ci napisałem.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2005-02-09 19:01:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Odżywka białkowa zrobi swoje. Najlepiej zarzuć ją odrazu po wstaniu z płatkami owsianymi, rodzynkami i orzeszkami.. mniam

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1112
ehh, wszyscy mówią że z rana jak wstajemy, to nasze mięśnie są w stanie katablicznym, ala jak ja wstaje rano to zawsze mierze sobie biceps, i zawsze mam okolo pół centymetra więcej nisz normalnie w połódnie, czy wieczorem ;/ czy ze mną jest coś nie tak?? mógłbymi ktoś to wytłumaczyć ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Stary, katabolizm to proces długotrwały. Mięśnie nie stracą na swoim obwodzie po jednym dniu lekkiego zaniedbania diety. Co do twoich porannych pomiarów, to chyba różnych miarek używasz...

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
pitbull nie chodzilo mi o odzywke tylko o jakies suple bo ja zamiast odzywki mam rownie dobry posilek
w gazetach kulturystycznych wiele gwiazd bierze proste amino po przebudzeniu czy to dobry pomysl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze to nowe bialko treca bedzie ok na rano

lub isoprim ultimate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
lub Prostar Ultimate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Stary, skoro masz dobry posiłek z odpowiednią podażą białka to nie masz co sie bać o katabolizm. Aminy całodzienne to nic innego jak właśnie białko, tylko w innej postaci... droższej...

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
a co z tarynka???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
serwatka :D koncentrat tez moze byc :D

albo jak masz nadmiar pienieedzy nna forma czyli aminokwasy

zdecydownie wybory najlepsze jesli chodzi o szybkie konczenie katabolizmu nocnego :D

inna wersja posilek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36062
albo 2 tabsy mety z rana ... ewentualnie 8mg salbutamolu

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dla mnie na rzeżbe?

Następny temat

aminki

Wiecej