SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poradnik ćwiczeń na siłownie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od czego zacząć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
od diety

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 876 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37714
dieta i dobrze ułożony plan treningowy

LUdzie którzy bija koksy są dla mnie niczym... nIczym bracia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początek diety nie potrzebuje.
Mniej więcej powinien zaznajomić się z zdrową żywnością, co do treningu to 3-4 miesiące ogólnorozwojówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
Witam Wszystkich :) bede od razu pisał itp bez uwag itp :D
Dane 180cm 86kg ćwiczyłem już kiedyś z 1.5rok i słabe efekty jak dla mnie mogę dac zdjęcie jak trza będzie.Czytałem duzo forum kupowałem gazetki Men's Health mam ich naprawdę duzo ale bzdury pisza i ciagle to samo tak samo jak w necie wiec o to moja prośba to was wszystkich Kto ze mnie zrobi Kulturystę małego;P kocham dźwigać ciężary i pracuje w lesie i tam tez dźwigam dobra chodzi mi żeby ktoś dal mi naprawdę bardzo dobre rady co to treningow mam siłownie w domu Ławka pod sztangę do ćwiczeń i obciążenie 100kg ławeczkę do brzuszków zwykla ławeczkę hantle 2x od 1kg do 25kg DRĄŻEK DO ŚCIANY 10 CHWYT XXL PRO-GW24-500KG-86CM i inne zabawki potrzebuje kogoś kto zna sie na wypakowaniu HARD na odzywki moge kupić do 800zl a jak coś podajcie nazwy a ja juz zamówię :) czekam na odp Pozdrawiam Iron Man
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Udaj się z tym pytaniem do działu po siłowni o siłowni , tutaj jest dział dla niezarejestrowanych .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spina bifida

Następny temat

duzy penis

WHEY premium