SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poręcze domowej roboty

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974


w jaki sposób móglbym zrobic sobie porecze do cwiczen w domu?? krzesła nie wchodza w gre bo nie posiadam odpowiednich, z kolei jesli chodzi o jakies metalowe rurki to nie mam ich gdzie zespawac a fajnie by bylo jakbym te porecze mogl rozlozyc po treningu i schowac np do szafy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Zrobie foto u siebie jutro i pokaze jak ja to zrobilem

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
wywierc 2 dziury w scianie i prety wkladaj, a po trenigu chowaj do szafy
jakie to wszystko proste

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
W te dziury wsadz jakies meetalowe rurki a w nie mniejsze rurki beidzesz wkladal mo kumpel tal ma a ja mam porecze na stale ale fotki jednak nei zrobie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
a jest jakis lagodniejszy sposob zeby nie niszczyc mieszkania?? nawet jesli zrobilbym te dziury to rurki by sie wyginaly bo mam waskie sciany, a jakbym wsunal je dalej to by mi wychodzily do kuchni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 253 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17353
ja mam dwa takie same biorka kolo siebie wiec rozchylam je na jakies 80 cm i na tym jade, tylko ze musze mocno nogi podwijac bo niskie to jest .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5640
"Sklep" sobie z drewna jak niemasz gdzie pospawac,jak dobrze zrobisz to bedzie sie trzymac.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz balkon z barierka w domu? jak tak to na barierkach mozesz robic pompki. ja tak robilem zanim zlozylem sobie na silowni normalne porecze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak cwiczyc nogi... uda?

Następny temat

Dwa tygodnie treninu na maksa

Wiecej