SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

porównanie: dobre czy nie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5511
byłem ostatnio w sklepie z odżywkami u mojego kolegi, który ćwiczy już od bardzo dawna i zapytałem się go by mi doradził na mase a odpowiedział żebym nie kpował nic z hi-teca bo ta firma upada i produkty są bardzo słabej jakości. doradził mi gainera MLO super gain 4100, aminy Fitmax 3000 i kreatyne trca. i teraz chciałbym porównać wypowiedzi i zapytac czy to dobry zestaw? jeśli nie to co byście polecili? i jeszcze chciałem się dowiedzieć ile białka jest w tym gainerze MLO? acha kreatyny nie kupuje bo mi została jeszczer multipowera.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Kore, ja mam Mass 20. Ten duży (4086g) kosztuje według nowych cen Sciteca 153 zł, ale jak się pospieszysz do nowego roku to wyślę Ci go jeszcze za 140 zł (mam końcówkę w starej cenie)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Hitec to najlepsza firma z wymienionych przez Ciebie. Twój kolega to matoł...))))))))

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2413
nie nie nie... to nie tak panowie... nikt tu nie jest matolem... na kazdego dziala inna firma... ja moge powiedziec ze np. na mnie nie dziala olimp a za to super sprawdza sie ultimate nutrition.
Mozna jednak powiedziec o jakosci FABRYK poszczegolnych firm... jedne z najlepszych maja prolab, kaizen, ultimate n.,trec.
Są też wyjątki np. olimp ma super surowiec l-karnityny sprowadzany z wenezueli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5511
co go odrazu nazywarz matołem zwierzaku jeden :) ma sklep od ładnych poru lat kulturystyke uprawia 14lat noi chyba wie. ale co byś polecił? sorry za tego zwierzaka ale to odzew za matoła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5511
a co powiecie żeby wymienić gainera na AMERICAN MUSCLE MASS POWER. a co z aminami? chce się zmieścić w 200zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Oklon...takich bzdur jak naopowiadałeś...to ja w zyciu nie słyszałem!

a teraz co by tu polecić:
kreatyna...najtańsza i w cudnej jakości: Ultimate`a micro 300 gram w cenie ok 55 złotych (u Sonbatego polecam zakupić)
gainer ...myślę ,że nie ma co przepłacać więc polecam Gainer MCT Olimpu albo Hitec Professional
aminokwasy...cudna rzecz to Amino 2000 z Ultimate`a...ale w świetnej cenie znajdziesz u Sonbatego Vitalife 2300 400 tabl. Są świetne i cene naprawdę bardzo dobra:)

Pozdrawiam

Kolega to żaden matoł...po prostu starał się Ci wcisnąć swoje badziewie. Nie chodź tam więcej. Zawsze kupuj u Sonbatego w Atlecie))

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
OKLON ....jakie fabryki ,jaki treck,jakia wenezuela))))ogladasz chyba seriale brazylijskie)))))))))))))))))))))))
podaj jakies fakty a nie mity.
pozdrawiam
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trec to przodująca firma hehehehe, a o takim badziewiu jak Twinlab, Met-Rx, EAS, Syntrax to nie warto pisać

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
i słusznie lucek prawisz!

bigger...a czemu by nie zaimportować z Wenezueli czegoś...taką Christinę Aguilerrę na przykład))
Ja osobiście mogę taką przygarnąć na noc lub dwie...)))

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też... bym nie pogardził

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
no .....taki import tez mile widziany
POZDRO
BIGGER

biger

bigger tm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ceny suplementów po weściu do UE.

Następny temat

RYBOZA, CZY VANADYL??

Wiecej