SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poprawa libido po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
witam wszystkich serdecznie. Mam dosc powazny kłopot i mysle ze ty znajde rozwiązanie. Otóz po cylku na teściu bylo odblokowanie clomidem wszystko na miejscu. tylko teraz od prawie tygodnia strasznie spadło mi libido normalnie porażka. i niewiem co teraz robic czy czekac az samo wroci do normy czy zastosowac jakis tribulus czy zgłosic sie do doktora. pomóżcie... z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
sprobuj propa 50mg co 3 dni , hcg 2000iu co 3 dni i proviron/masteron u mnie to tak rozbujalo libido ze nie potrzebowalem cloma po dlugim cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tydzien po pct spadlo?
rozpisz caly cykl i odblok
tribulusa mozesz walic, ale czy cos da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 954
jakiego tescia miałes?i kiedy brales clomid?po jakim czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
testosteron enanthate clomid był po 3 tyg wiem ze o tydz za pozno. 24 babletki. pierwsze 5 dni brałem po 2 tabsy potem po 1 az do konca . własnie skonczylem te odblok. i kilka dni tem sie zaczeło. jak jeszcz esie odblokowywałem, Ćykl był 7 tyg 20 ml co 3 dni biłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13653
te 20 ml to w dwoch strzykawkach 10 ml biles czy jak

"...co cie nie wzmocni to z pewnością zabije..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 954
wez proviron!mi kiedys pomogło:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
Jeszcze moze ma to jakies znaczenie ze 6 dni temu zacząłem brac taki suplement na redukcje man scorch. ale juz go odstawiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
po 1.5ml bilem, chyba 14 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42
raz proviron wezme i starczy?? bo to nie problem tylko chodzi o to zeby pozbyc sie naprawde tego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 954
nie!ja brałem z tego co pamietam 2 tyg 25mg na dzien!i było spoko!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 954
a ha hcg brałes????miałes atrofie jąder?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Półroczny cykl-meta,test,deca + tren/antek

Następny temat

HGH

WHEY premium