SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompki na sile ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 27263

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
robie codziennie wieczorem 50 pompek na raz
i to jest moj caly trening, co mi to da ?

"miesnie sa po to by rosly"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja kiedyś (jak nie miałem ławeczki do wyciskania w leżeniu) robiłem popmpki z 20 kg na plecach i chyba coś to dało (siła trochę urosła)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
rozgrzejesz sobie ramiona
1

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w ujeciu sarkastycznym ?
poprostu nie mam czasu na silownie !
znacie inne cwiczenia w domu na klate ?

"miesnie sa po to by rosly"
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w ujeciu sarkastycznym ?
poprostu nie mam czasu na silownie !
znacie inne cwiczenia w domu na klate ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przesadzacie z tym niedocenianiem pompek. Zobaczcie jak wygladaja kolesie np. seal czy marines - jakie maja klaty.
A wykonuja ogromne ilosci pompek.
Pompki sa bardzo dobrym cwiczeniem atakujacym calkiem spora liczbe miesni.
Bazujac na ciezarze swojego ciala i ew. oporze stawianym przez inne grupy miesni itp. mozna zbudowac pewna mase miesniowa - przypomnijcie sobie jak trenowal Atlas - jego program czesto opieral sie na statycznym napinaniu miesni i na cwiczeniach z obciazeniem wlasnego ciala.

http://www.charlesatlas.com/atlas_free_workout/atlas_free_workout.html 

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki BST, rzeczywiscie niezle koles przyladowal
troche nabralem zapalu.

jeszcze raz thx..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
zgadza się... pompki nieżle rozciągają mięśnie piersiowe, działają na barki, triceps, przy pompkach masz spięty brzuch, działają plecy...
Jednak w początkowym stadium treningu gdy nie potrafimy zrobić wielu pompek (do 10) wtedy te ćwiczenie działa na siłę, w późniejszym okresie na masę. Dobrze jest po ćwiczeniu na klatę walnąć kilka pompek czy też w trakcie rozgrzewki.
Jednak mówienie, że w znaczący sposób zwiększają siłę nie jest prawdą. Na siłę stosowane są serie 2-3 powtórzenia i długie odpoczynki. W pompkach mamy dużą ilość powtórzeń i krótkie odpoczynki. To ćwiczenie dobre na pompowanie klaty

Pozdrowienia...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak juz chcesz robic pompki na sile to opuszczaj sie powoli albo wiadro z woda czy odwaznik na plecy (wskazany kolega do pomocy) albo jedno i drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko..
ostatnio zaczalem opuszczac sie bardzo nisko na krzeslach i w sumie niezle rozciaga miesnie klaty..

dzieki

"miesnie sa po to by rosly"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Pompki mozna robić w najróóóżniejszy sposób- szeroki rozstaw rąk, wąski, pomiedzy ławkami, nogi u góry rece na dole, pompki chińskie czy jakos tak :) albo pompki pod scianą. Jak kcesz możesz se np. plecak na plecki zarzucic i jazda..
Pozdrówka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam lepszy sposub weź trzy taborety jeden po nogi i drugi pod jedną rękę trzeci pod drugą rękę i schodź klatą jak najniźej i nie zaszybko efekty dwa razy szybsze

P.S to jest ciężkie jak cholera więc na początek zrobisz kilka dalej niebędzie siły

Pozdrawiam
Chris
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dysproporcja w budowie rąk

Następny temat

Przysiady na masę

WHEY premium