SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompki brak efektów od dawna

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 748
Witam zaczne od tego że moim celem jest dojście 100 pompek
Ćwicze pompki z przerwami już sporo czasu niestety od dawna nie mam żadnych efektów i na prawde jaki trening bym nie robił za zawsze zrobie pompek w przedziale 22-26 nigdy nie zrobiłem więcej mimo iż sporo treningów robiłem,próbowałem trening "100 pompek" ze strony http://www.100pompek.pl/ ale trening okazał się stratą czasu, nie poprawiłem nim pompki nawet o 1p, próbowałem klasyczny trening 3-5s 3 razy w tygodniu i również brak efektów, robiłem wiele planów z tego forum i za każdym razem traciłem czas, żadnych postępów więc obecnie zaczynam wątpić efekty i rozwarzam rezygnacje z ćwiczeń...ale jeszcze chciałbym cos sprubować może ktoś będzie mi w stanie pomóc co robie żle?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1320 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9758
Nie ćwicz planami z tej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 748
no teraz wiem ale czytałem kometarze i nie którzy chwalili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 748
każym razie na mnie nie podziałało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zainteresuj się smarowaniem gwintów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6480
smarowanie gwintów jest efektywne, ale najlepiej dla zdrowia człowieka gdy wykonuje standardowy trening, inni dochodzą planami z forum do większej ilości, może potrzebujesz dłuższej regeneracji niż inni, albo za słabo się odżywiałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 584 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10172
Te strony 100 pompek itp to jakaś pomyłka. Odpuść same pompki i ćwicz całe ciało. JA zaczynając ćwiczenia Lafyem i robiąc testy wykonałem 35 pompek. Dotarło później do mnie, że były wykonywane tak sobie. Technicznie bardzo źle. Miesiąc temu jak robiłem sobie mini test z 35 źle wykonywanych pompek zrobiło się 70+ ( już wykonywanych bardziej poprawnie ) Nie zniechęcaj się i po prostu ćwicz. Efekty przyjdą z czasem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 748
Krzyh93
smarowanie gwintów to jest robienie serii po kilka razy dziennie tak?(z tego co wyczytałem) jeśli tak to raczej nic nie da bo robiłem coś takiego kiedyś pompki 5 seri dziennie w odstępach 2-3 dodzinnych(w miare możliwości) no i wyszła lipa efektów żadnych także nic nie da...

Zmieniony przez - karolek100795 w dniu 2012-10-10 00:26:31

clown
wiesz ja też myślałem że trzeba być cierpliwym ale jeśli przez rok żaden plan nie sprawił zebym zwiększył ilość pompek to chyba cierpliwość będzie strata czasu...

Zmieniony przez - karolek100795 w dniu 2012-10-10 00:30:02

Zmieniony przez - karolek100795 w dniu 2012-10-10 00:30:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 748
goldeniak no i właśnie tylko diety nie mam no ale ja nie chce jakichś dużych wyników tylko wystarczyło by mi 100pompek:( czy na prawde bez diety nie dam rady dojść do 100? a regeneracja to wątpie bo prubowałem mniejszą intensywność i większą za każdym razem to samo czyli 0 postępu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Dodaj tez inne cwiczenia, na reszte partii. Co prawda pracuja niektore partie izometrycznie podczas pompek, ale to Ci pomoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 312 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6480
ja nie miałem diety i doszedłem kiedyś do 130 i robiłem tylko same pompki klasyczne, więc jest możliwe, ale dobre zdrowe żarcie i dobra regeneracja na pewno pomaga
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla domatora

Następny temat

Trening domatora

WHEY premium