SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoze ktos mi ulozyc cykl??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1440
witam mam zaptanie odnosnie cyklu ... poniewaz to bedzie moj pierwszy.Mam juz sprzet na chacie tlyko nie wiem jeszcze jak to wszystko rozlozyc,mianowicie mam 100 metki 15 tescia i clomid,jesli chodzi o odzywki to 5 kg gainera 400gram krety,aminokwasy i witaminy...Prosił bym o pomoc w rozlozeniu brania tego jelsi chodzi o mnie to cwicze 2 latka waga 80 kg wzrost 175cm ogolnie wyniki na silce nie najgorsze zalezy mi glownie na masie, ale mialem ostatnio 2 operacje i schudlem 7 kg w bicu spadlo 2 cm i w innych partiach tez podobnie :( musze szybko to nadrobic.Za pomoc z góry dziex.Pozdrawiam, a i oferuje soga za dobry plan..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
1) nie możesz zaoferować tego!
2) co to za operacje były?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1440
kurde 2 operacje reki mialem bo rozwalilem sobie tetnice sciegna i nerwy po czym milem zanik miesni w dłoni i brak czucia w dwoch palcach jedną operacje spippszyli to musialem miec druga po czym nie cwiczylem 4 miechy ... sila malo spadla ale ta masa... w szpitalu nie dawali jesc...:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
Proponuje po 1 zacac spokojny trening by przyzwyczaic miesnie do ponownego wysilku+dieta, dopiero potem jak juz to koks oraz tak samo dieta. Sam steryd w sobie nic tu nie da. Nie wiem co krzykacz na to i reszta...

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dowiadywałeś się czy wogóle możesz ćwiczyć, lub ile po?

Kiedy były te operacje?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1440
no 3 miechy temu mialem bez treningu mialem si epowstrzymac przez dwa ale cwicze juz poltora miecha i miesnie juz sie raczej rozcwiczyly...widze to po samym sobie... i wogole przyrosty tak nie ida jak wczesniej ... diete tez staram sie utrzymywac duzo posilkow wysoko bialkowych i wogole duzo jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 574
Zacznij od Wina i deki
1-8 200ml Deca 1 raz w tyg
od szóstego tygodnia wino wal co trzeci dzień
Odblok
pregnyl (HCG) 3 x 5000jd (cały szot) co 5 dni
Clomid 1d 300 (podziel sobie na 100 rano 100 w pd i 100 wieczorem)
2-7d 200
8-14d 100
15-21d 50

Nie zap[ominaj w trrakcie cyklu o odżywce 80% lub izolat, witaminum Bcompositum, Omega3, Magnez Wapń. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
sameganty zasluguje na bana :)szkoda slow widziales kiedys 200ml soku na raz?to po co takie bzudry piszesz?skad wogole ten cykl wziales?nie pisz takich rzeczy bo ktos sobie krzywde zrobi przez Ciebie pzdr


Zmieniony przez - Center88 w dniu 2006-12-02 23:52:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4393 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
Samegnaty...weź sie lepiej nie wypowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4393 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
ahh,,, Center88 był pierwszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 574
sorry 2ml / 200mg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mala pomoc...jak brac:)

Następny temat

jaki winstrol proponujecie?

WHEY premium