SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomozcie mlodszemu koledze!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DeeJaaVuu z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 13 lat, 178 cm i waze 57kg. chce zwiekszyc mase bicepsa miesni brzucha i tricepsa, lydek i ud(he he).jakie cwiczenia sa dobre sa na te partie ciala na zwiekszenie masy. ile serii mam wykonywac i po ile powturzen? jestem jeszcze niedoswiadczony a chce byc kafarem. pomuzcie mi!!!
please!!!!!!!!!!!!!!!

kulek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
graj w kosza plywaj biegaj skacz rozrabiaj jak na ten wiek przystalo jak jusz chcesz to jeszcze kafarem bedziesz))
pozdro
hwdp


SyMBoL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
13 lat i juz chcesz byc kafarem?!?! O fak...
Daj sobie kilka lat - dobrze radzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
witaj
sporty ogolnorozwojowe sa dla ciebie najlepsze :)
a na rzuceanie zelastem jeszcze masz czasz :)

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 729 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5325
Jeżeli masz taki wzrost przy takim wieku, to zapomnij na razie o siłowni. Weź się za ogólnorozwojówkę - proponuję pływanie, a będziesz wielki za kilka lat i do tego, jak przypakujesz stary :), będziesz zadowolony z siebie...

Pozdrowienia!
Adson

Pozdrawiam!
Adson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki chyba wezme sie za ta ogolno costam.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popieram poprzednikow - powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WEŻ SIĘ ZA OGÓLNOROZWOJÓWKE.ROWEREK,STEPER,WIOSŁOWANIE.NIE WIEM CZY BĘDZIESZ ĆWICZYŁ NA SIŁOWNI CZY W DOMU.JAK TO PIERWSZE TO ZAPYTAJ SIĘ INSTRUKTORA,ON CI POWIE JAK I KIEDY.JEŚLI CHODZI O MŁODY WIEK TO BYM SIĘ NIE PRZEJMOWAŁ,SAM CHODZIŁEM W TYM WIEKU NA SIŁOWNIE. CO DO TEGO RZUCANIA ŻELAZEM TO RÓB TO POD FACHOWYM OKIEM.MUSISZ WIEDZIEĆ ŻE SIŁOWNIA NIE JEST NIEBEZPIECZNA TYLKO WTEDY JAK ROBISZ TO Z GŁOWA.

ironmen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Jezlei juz bardzo ci zalezy na treningu silowym to cwicz wykorzystujac ciezar swojego ciala, a wiec podciagaj sie na drazku, rob pompki i przysiady. Spraw sobie np. ekspander.Powodzenia:)

Przemo Kielecki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pobiegaj po drzewach (niezawyskoich oczywiście)
popodciągaj się na gałęziach lub trzepaku do dywanów

po kilku tygodniach sam zobaczysz ze juz taki mały wysiłek daje super rezultaty. W tym wieku nie potzrzebujesz nic wiecej...

Ciągle rosniesz i rozwijasz sie, Twoje hormony szaleją i czy chcesz czy nie i tak urośniesz.



POZDROWIENIA
SZAMAN ([email protected])

Jeżeli uprawiacie kulturystykę to już jesteście WIELCY ponieważ kształtujecie własną osobowość.
TO STYL ŻYCIA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plecy sztangą i sztangielkami

Następny temat

Total Gym

WHEY premium