SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomozcie mi prosze z programem na nogi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Mam kontuzje barku,wiec nie moge cwiczyc gornej czesci ciala (jak ktos ma jakies pomysly co cwiczyc to czekam Chce sie wziasc za nozki bo mam male i watle. Bardzo bym prosil o wszelkie wytyczne co do treningu, o program uwzgledniajacy czas konieczny czas na regeneracje nog. Lydki to chyba wezme od Pitera ale jak je wlaczyc w komletny program. I prosze niech to nie bedzie jakis hard-core-0.5 metra w 0.5 miesiaca program bo nie chce sobie zrobic krzywdy i wakacje sa.
Dziekuje.
Maciek.
Ps. A jak izometrycznie cwiczyc nogi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AFAIK b. dobre sa przysiady. lepsze niz wszystkie maszyny razem wziete. a co do izometrii, np. krzeselko (pewnie wiesz o co chodzi) albo stanie ze zgietymi nogami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
taaaaak, po takim krzesełku nie powinieneś mieć więcej pytań.

If my woman would try to kick my ass I`d say: "You get your bitch ass back to the kitchen and make me some pie!"

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maciek po pierwsze:
- trening nóg 1 raz w tygodniu
- po drugie nie łącz nóg z inną grupą mięśniową
- po trzecie najlepszym ćwiczeniem rozwijającym masę i siłę odnóż krocznych :) są przysiady (najlepiej klasyczne ze sztangą lub suwnicą)
- po czwarte nie zapominaj o ćwiczeniach rozciągających
- po szóste plan (możesz poszukać w archiwum albo opisz swój rozkład treningów, wagę, siłę a wtedy na pewno pomożemy Ci na forum)

pozdrawiam!
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przysiady, martwy na prostych nogach i wykroki.
Chyba nic wiecej nie trzeba.

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
REMO - dlaczego piszesz, ze nie nalezy laczyc cwiczeni miesni nog z cwiczeniami na inne partie miesniowe ?

Z czego wiem, to nie nalezy laczyc cwiczen na nogi z cwiczeniami na plecy, poniewaz za bardzo wtedy obciaza sie kregoslup.

Jak mozesz to prosze odpowiedz na moje pytanie, gdyz jak mam rozlozony program na 3 dni w tygodniu to czesto wlasnie wykonuje cwiczenia na miesnie nog polaczone np. z cwiczeniami na barki i szczerze mowiac nie widze nic w tym zlego.


Mariux

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze mowiac ja po treningu nog mam jedynie sile doczolgac sie do szatni. Z zejsciem po schodach (silka na pietrze) mam juz klopoty. :)



-----------------------------
This lonely word this troubled place
Then cold dead stars and empty space..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
A jeżeli ktoś do tego mieszka daleko od siłowni :((((((((((

"Trening czyni mistrza"

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgadzam się z Remo, że należy robić nogi osobno.
Nogi wymagają solidnego dopracowania, dużo serii i powtórzeń. Są bardzo wyczerpujące i dlatego powinno się poswiecic im osobny dzień.
Jeżeli dobre zrobiłes trening nóg to na drugi dzień powinienes miec kłopoty z chodzeniem. A wtedy możesz spodziewać się rezultatów.
Pozdrawiam,

Lee Priest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mariux, napisałem że nie powinno się łączyć treningu nóg z inymi grupami mięśniowymi ponieważ nogi stanowią prawie połowę twego umięśnienia. By trening nóg charakteryzował się odpowiednią intensywnością musisz spożytkować praktycznie 100 procentowe zapasy glikogenu w mięśniach, czego skutkiem jest brak energii na jeszcze jedną grupę.


pozdrawiam!
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Dziekuje wszystkim za odzew.
Remo - nie mam zadnego planu aktualnie gdyz jak wspomnialem mam kontuzje barku ergo nie cwicze. Jednak zdecydowalem sie na trening, poniewaz byc moze to dobry czas by sie z nimi bardziej zaprzyjaznic
Myslalem o rozpisce zawierajacej konkretne cwiczenia - i to otrzymalem, dziekuje - o kolejnosci ich wykonywania, ilosci serii i powtorzen. Myslalem o kompleksowym programie,tzn. trening nog np. 3 raz w tygodniu. z tym, ze za kazdym razem inna partie umiesnienia.
PRZYKLAD:
Pon : 2-glowy Srod. 4-glowy Piat. Lydki itp....
Slyszalem, ze nogi regenruja sie 72h. To prawda.

I jeszcze pytanie od mojej kolezanki Ani :
Czy da sie uzyskac rzezbe bez jakiegokolwiek przyrostu miesnia? Osobiscie uwazam,ze nie.
Dziekuje.
MAciek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sciaganie drazka

Następny temat

Ćwiczenia na nogi

WHEY premium