SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy znikam

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIELKA PROSBA DO KOGOKOLWIEK , MAM 181 CM, I ...68 KG (21LAT), RZEŻBA CAŁKIEM CAŁKIEM , ALE CO PO RZĘZBIE JAK NIE MA MASY ,...WIĘC JAK MOGĘ PRZYTYĆ BEZ KOKSU ITP...OD LAT STARAM SIĘ TO ZROBIĆ I NIC WGA MI SKACZE ALE NIGDY NIE PRZEKRACZA 70 KG, A MOIM MAŻENIEM JEST 90KG. WIĘC JAK KTOS MOŻE TO NIECH MI NAPISZE JAK PRZYTYĆ : JAKIEŚ ŻARCIE, NAJLEPIRJ NATURALNE WZGLEDNIE JAKIEŚ BEZPIECZNE ODŻYWKI.
Z GÓRY DZIĘKI... [email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Jedz duzo wysoko kalorycznych rzeczy i bedzie dobrze!!!
( NIESTETY NIEKIEDY RÓWNIEZ NA CHAMA POMIMO BRAKU APETYTU)

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Kluczem sa kalorie
Z listu wnioskuje, iz masz albo bardzo slaby apetyt, albo wyjatkowo szybka przemiane materii.
Niestety musisz jesc wiecej i od tego nie ma wyjatku
Zrob tak spisz sobie co jesz przez kilka dni.
dodaj do tego posilek za mniej wiecej 500kcal z tego co lubisz, abys nie musial sie meczyc
Przez 1-2 tygodni spozywaj normalne jedzenie plus te 500 kcal.
Zobacz czy tyjesz (waga lub lustro)
Jesli nie dodaj przez 1-2 tygodni kolejen 500 kcal (lacznie 1000kcal w stosunku do tego z czego zaczynales)
i ten cykl powtarzaj, az zaczniesz powoli nabierac masy.
Jesli bedziesz nabieral jej w zbyt duzym tempie zmniejsz ilosc dodanych kalorii (jesli przy 1000 dodatkowych kcal zaczynasz zbyt szybko zyskiwac tluszcz zmniejsz do 800kcla i obserwuj sie dalej)
Jesli masz dalsze pytania - zadaj je

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
A ja dodam od siebie taka drobna rzecz - glod to Twoj wrog, nie mozesz dopuszczac do uczucia glodu w ciagu dnia, jedynym moemntem w ktorym masz prawo byc glodny to rano po wstaniu z lozka no i ew. przed treningiem. Wymaga to troche samozaparcia i czasem patrzec na jedzenie nie idzie no ale jak sie chce kilogramy zdobyc to trzeba sie poswiecac.
pozdrawiam
P. S. PRzyjmuje ze jestes hardgainerem oczywoscie.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
heh..ja ci moge 20kg oddac:)

chatcat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
A miesnia czy tluszczu? I za ile? ))

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
Biniu jesli tu znowu lookniesz mam przy okazji pytanko
co do apetytu i checi do jedzenia
slyszales moze o jakichs lekach ewentualnie ziolach ktore poprawiaja apetyt i reguluja jednoczesnie przemiane materii ?
pozdrawiam

"no salvation, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem taki sam problem ale po prostu zacząłem duzo jeśc muszę zaznaczyć, że trenuję od początku (jakiś rok) systematycznie i CAŁKOWICIE NA CZYSTO (bez koksów czy nawet odżywek) poprostu na początku zacząłem wmuszać w siebie jedzenie (to trwało ze dwa miesiące) a potem się przyzwyczaiłem i stopnoiowo przyjmuję coraz więcej jedzenia... a efekt przez 10 miechów z 57 na 65 to 8 kilo, myślę że niezły wynik. pamietaj ze podstawa to:
dużo jedzenia
systematyczny trening
odpoczynek

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
Terefere gratuluje wytrwalosci
8kg to dobry wynik
ja tez mam niska mase i chce cos koniecznie z tym zrobic
ale brak mi wytrwalosci
daje rade w siebie wmuszac gora przez miesiac
przybieram 1,5-2kg na sucho ale zas to spada
moze za malo sie staram
pozdrawiam

"no salvation, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
co do apetytu i checi do jedzenia
slyszales moze o jakichs lekach ewentualnie ziolach ktore poprawiaja apetyt i reguluja jednoczesnie przemiane materii ?

W PSOZYCIU WIEKSZEJ ILOSXCI KALORII POMAGAJA WEGLOWODANY, UZALEZNIAJA ONE MOZG W SPOSOB PODOBNY DO NARKOTYKOW, WIEC ORGAZNIM CHCE ICH WIECEJ I WIECEJ, ALE JAK WIESZ TEJ DROGI RACZEJ NIE DORADZAM
SPROBUJ DODAWAC W DRINKACH BIALKOWYCH NP TLUSTA SMIETANE (LUB TROCHE GORSZE W SMAKU - OLEJ NP Z OLIWEK LUB SIEMIENIA LNIANEGO), A POWINNO CI W LATWY PRZYBYC TE 500 KCAL O KTORYCH PISALEM WYZEJ.
CO DO ZIOL TO MOJE ZDANIE JEST RACZEJ NEGATYWNE, GDYZ WG MNIE JESLI DZIALAJA TO SLABO (WIEC NIE MAM NA ICH TEMAT ZBYTNIE WIEDZY)- MOZE KTOS Z KOLEGOW??

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
dzieki Biniu, wyprobuje
pozdrawiam

"no salvation, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tribulus Testeris, ZMA czy Swole(nowa kreatyna)?

Następny temat

HIT przy diecie niskowęglowej

WHEY premium