SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy problem z gineko!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
Witajcie

Przed założeniem nowego tematu z pytaniem dotyczącym ułożenia cyklu prosimy o wypełnienie poniższej ankiety.

Poniższą ankietę wystarczy skopiować, wkleić do swojego tematu i wypełnić. Ułatwi to zadanie osobom chcącym udzielić pomocy / odpowiedzi, gdyż będą mieli niezbędne dane o osobie chcącej przeprowadzić dany cykl.

Dzięki temu udzielona odpowiedź będzie szybsza i z pewnością trafniejsza. Pozwoli to też uniknąć licznych pytań o dane, wymiary itp...

1. WIEK:21
2. WAGA: 93
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:120
-udo:
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6 lat
6. DIETA:
-białko:2-3
-węglowodany: 3-4
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:2 cykle pierwszy byl dwa lata temu testosteron propionat+ boldenon a drugi tren z tesciem i winem
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: obecnie na mixie co dwa tygodnie 500mg
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):nie mam
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: do porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:witam pisze z kolegi konta chcialbym sie dowiedziec co i jak mam zrobic zeby doprowadzic sie w pelni do stanu poczatkowego zanim zaczaalem cykl na ktorym obecni sie znajduje jestem w 12 tyg zaczalem od pierwszego tygodnia jesc 45 mg metki dziennie i do tego 500mg e14d pod koniec drugiego tygodnia wyj**alo mi gineko odstawilem calkowicie metke gineko przestalo sie powiekszac wzialem 30 tab tamoxa problem prawie calkiem zanikl lecz jakies dwa tygodnie temu pojawil sie znowu co i ile wzziac zeby zwalczyc gineko ?? dorzucam badania ktore ostanio robilem prolaktyna norma od 4 do 15 ja mam 9 estradiol norma do 40 ja mam 127 i ostatnie badanie testc calkowity norma do 800 ja mam 2600. drugie moje pytania k**** nie dokonca sprawny co moge wziac na poprawe ?? i zostalo mi jeszcze osiem tygodni na tym mixie jak z niego zejsc poniewaz czytalem rozne opinie jedni mowia ze wszytsko samo wroci do normy drudzy zas zeby wrzucic profilaktycznie tamoxa z clomidem i ewetualnie hcg wszytsko mam pod reka wiec nie ma z tym probolemu tylko co i w jakicch ilosciach czekam na odpowiedz z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem jak z ari bo nie leciałem go nigdy - ale ai zawsze robie tak - jak duże estro np 6-7x norma to 7-9dni cały tabs ed (25mg) lece na badania i sprawdzam ile estro zostało, jak np. 1,5x norma to wtedy lece 3-4 dni 25mg ed a potem 12,5mg e2d - no chyba że leci np master wtedy wg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Romek co to znaczy:'500mg e14d i jak sobie wyobrazasz wrzucenie do cyklu profilaktycznie tamoxa, cloma i HCG?

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
romekromek
wyj**alo mi gineko odstawilem calkowicie metke gineko przestalo sie powiekszac wzialem 30 tab tamoxa problem prawie calkiem zanikl lecz jakies dwa tygodnie temu pojawil sie znowu co i ile wzziac zeby zwalczyc gineko ??


i tamox od momentu jak ustało powinnes lecieć do końca cyklu ( do końca pct ) po tabsie dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
,

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2013-04-04 14:52:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
500mg e14d tzn ze bije 2 ml mixa czy stezenie 500mg raz na dwa tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
nie chcodzilo mi o to aby wrzucic do cykklu profilaktycznie tamoxa clkomidu i hcg tylko jak zejsc z tego cykklu po ostatnim strzale co i ile brac bo slyszalem rozne opinie jedni mowia zeby sie odbblokowac drudzy ze nie trzeba ze samo wszystko wroci do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
noo ale ja niestety przerwalem branie tamoxa nie lecialem do konca cyklu na jakie stezenie wejsc teraz i ile cignac na wiekszym a po ilu zejsc na jedna tab dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6609
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja pierd***e inj co e14d? kto Ci tak kazał bić?
nie bierz Tamoxa bo to ścierwo jest, zakup femare/albo AI i tym zbijaj estro, ewentualnie Ari albo ATD,ale po zakończeniu atd albo ari możesz mieć "boom" estrogenowe - tak jak po tamoxie, dlatego lepszą opcja jest Ai albo Femara.

Zmieniony przez - frontsidefan w dniu 2013-04-05 23:17:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
frontsteidefan -
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac PH czy SAA?

Następny temat

1 cykl dobór środków, jakie PCT

WHEY premium