SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy bo juz nie moge.........!!!! wiele ciekawych pytan:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytam i czytam cały wieczor.. oczy mi siadaja...... przeczytajcie teraz wy i doradzcie
Jestem po cyklu kreatyny,glutaminy, hmb... dalo mi to ze 2 kilo na masie ale i brzucha troche zgubilem wiec pewnie dostale troche wiecej czyestej masy miesni teraz jakos strasznie załapalem faze na brzuch i chcialbym do lata wychodowac ładny kaloryferek... i tu zaczyna si eproblem... czytalem setki artykulow i mam teraz porzadnie namieszane w glowie.. chce zrzucic tłuszcz ale niechce przytym stracic miesni a wrecz przeciwnie chce jeszcze bardziej urosnac tracac tłuszcz ( i czytalem ze jest to mozliwe!!!!!!!!! ) pomyslalem sobie ze skoro aeroby powoduja katabolizm to moze jako przeciwwage dla tego bede robil trening na mase... wiec postanowilem robic pon, wtor, czwar i piat trening na mase okolo 60-70 a po tym biegac ( tylko tu nieiwme ile jedni pisza ze zeby efektywnie spalas tłuszcz potrzeba biegac okolo 40 a drudzy pisza ze 20 min po treningu wystarczy aerobow bo spalony juz zostal zapas glikogenu wczesniej podczas treningu na mase) chce do tego dorzucic jakies suple nad ktorymi sie tez zastanawiam ... teraz wypisze pytania do tego wszytkiego zeby bylo przejrzysciej:
1)co brac?? jakie suple?? myslalem nad bialkiem serwatki rano i wieczorem a po treningu aerobowym bcaa, do tego jeszcze rano, po aerobach i wieczorem hmb.a moze stosowac to jakos inaczej a moze zeupelnie inne suplementy zapodac??
2)chcialem do tego dorzucic therme.. tylko powiedzcie mi jak ja dawkowac i kiedy brac..przed po treningu???
3) czy polaczenie treningu na masee i aerobow to dobry pomysl????
4)ile biegac 20 czy 40 min ??
Do tego myslalem o djecie z duza iloscia bialka.. czytale gdzies zeby je zwiekszyc np. do 3.5 g/kg masy wegle zmiejszyc do 2g.
Prosze pomorzcie szybko bo czas leci a panienki czekaja na moj kaloryfer
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
//1)co brac?? jakie suple?? myslalem nad bialkiem serwatki rano i wieczorem a po treningu aerobowym bcaa, do tego jeszcze rano, po aerobach i wieczorem hmb.a moze stosowac to jakos inaczej a moze zeupelnie inne suplementy zapodac??//
hmb nie kupuj białko jak bajbardziej ok.

//2)chcialem do tego dorzucic therme.. tylko powiedzcie mi jak ja dawkowac i kiedy brac..przed po treningu???//
Zacznij od jednej kapsułki (20mg) dziennie na pół godz.przed treningiem aerobowym.Po tygodniu stosowania możesz zwiększyć do dwóch tabsów i brac jedną kapsułke przed aerobami a drugą przed treningiem siłowym lub 2 przed aerobami.Ale jeżeli rezultaty bedą zadowalajace-nie zwiększaj,zwiększ dopiero wtedy gdy ich nie zauważysz.Tylko tak maxymalnie wykożystasz działanie suplementu.I w ten sposob możesz dojsć do max. 4 max/dzień (80mg)-nie wiecej!
Jeżeli w czasie stosowania-(np.podczas treningu) poczujesz się słabo,jak najszybciej spożyj coś słodkiego poniewaz najprawdopodobnijej obniżył sie poziom cukru w organizmie.
Jeżeli bedzie się to powtarzać zmniejsz dawke i/lub zrób dzień/dwa przerwy.

//3) czy polaczenie treningu na masee i aerobow to dobry pomysl????//
jaknajbardziej
//4)ile biegac 20 czy 40 min ??// zacznij od 20 zwiekszczaj co 5min tak co dojdziesz do 60
//Do tego myslalem o djecie z duza iloscia bialka.. czytale gdzies zeby je zwiekszyc np. do 3.5 g/kg masy wegle zmiejszyc do 2g.//
Tak ale białko nie 3.5 a 2.5-3g/kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki chłopie:) ale jeszcze jedno mnie interesuje: moge cwiczyc aeroby tylko z zwyklym treningiem jedno po drugim wiec jak mam wziasc therme 30 min przed aerobami?? mam robic przerwe miedzy treningiem na mase i aerobami trzydziesto minutowa czy mam brac therme w czasie treningu na mase tak 30 min prze djego koncem a poczatkiem aerobowego??
No i napisz ile czasu biegac 20 czy 40 min!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
therme wez przed treningiem siłowym 30-60min okres połtrwania wynosci ~ 6godz.
zacznij od 20 i stopniowo zwiekszaj o 5min - i tak do 60 (jezli chodzi o aeroby po treningu) no chyba ze od razu po jakis antykatabolik to wtedy mozesz nieco wydłyzyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a therme brac tylko w dni treningowe czy tez codziennie????
i czy 4 dni tygodniowo aerobow wystarcza???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Jezli nie wystarczy to dorzucisz.
Bierz tylko w treningowe, inaczej szybko przyzwyczaisz organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki to jeszcze dwa pytanka:)
1) czy 4 razy tygodniowo aerobow wystarczy??
2)postanowilem ze kupie bcaa i izolat bialeczko taki zeby nie grozilo mi ponowne odkladanie tluszczytku .. i chailabymzebys mi napisal jak to brac?? czy tak jak pisalem rano i wieczorem bialeczko a po aerobach bcaa bedzie oki??? mozesz jeszcze poadac dawki jak wiesz jakie :-%
wielkie dzieki sogacz leci:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
NAPISAŁEM
jezli nie wystarczy to dozucisz 4-6razy/tydz
bedzie ok ale nie izolat a wpc, bcca bierz tez przed aerobami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh dzieki i sory za powtorne pytanie ale szybko czytalem... i przeoczylem:) bede upierdliwy ale nie napisales jak brac te wpc :-% rano wieczor czy przed lub po treningu :-% jak bys to dpoisal to bede wdzieczny hehehhehe dziekiiiiiiiiiiiiiiiiii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
przed i po aerobach bcaa, białko ok 30gr 30-40min po treningu siłowym i tyle samo na noc, mozesz rowniez uzupełaniac nim 'niedobry' białka w diecie w ciagu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)piszac 30-40 min po treningu silowym masz namysli po aerobach???..( bo raczej w trakcie aerobow jak wybije 30 minuta nie bede szedl do szzatni bialko jesc
2)hej a w dzien nie treningowy brac bcaa?
3) jak brec w nietreningowy wpc?? rano wieczor??
dziekiiiiiiiiii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

V12

Następny temat

CLA

WHEY premium