SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy-bark

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez kingkong z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stało się.uszkodziłem lewy bark.boli mnie wewnątrz stawu.stosowaliście jakieś maści,suplementy na takie kontuzje?
dzięki z góry!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1125 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5300
Cysiu wszystko przemija dobrze ze wzioles sobie cos na stany zapalne, mialem taki sam problem, choc nabawilem sie go przez moja glupote, wracalem od kolegi mialem delikatna srube, wypilem kilka piw, mieszkam w Rzymie a tu jest duzo drog z kostki brukowej, zaczelo padac i pojechalem.
Nie chce przesadz<ac, o ile dobrze pamietam mialem problem przez conajmniej 3-4 michy. Ekografie wykazaly stan zapalny, Bralem antybiotyki, nalykalem sie tego gowna sam niewiem ile, terz jest dobrze, choc czasami na silce jeszcze go odczuwam, ale ide do przodu i jakos leci, nie poddawaj sie ale tez uwazaj na siebie.
Pozdrawiam,
Rik.

"Ten, kto zwycieza innych, jest silny.Ten, kto zwycieza samego siebie, jest potezny".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
Lekarz moze doradzic ))))))

Sloniu

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO STARY WSPÓŁCZYCIE MI ***ŁY 2 I OD MARCA DO WRZEŚNIA PRZERWA.
:(((((((

POZDEROFKA

CARMAZYN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cholera!do konowała chyba jeszcze nie ma sensu iść,a na przerwę w ćwiczeniach ochoty nie mam...
ludzie!co z tym zrobić?????!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Też miałem taki wypadek . Poszedłem do doktorka to przepisał mi silny środek przeciw bólowy i kazał zrobić miesięczną przerwę . Zrobiłem tak i trochę pomogło .
Jednak bark szwankuje do dziś i co jakiś czas wyskakuje ( paskudne uczucie ).
Co do maści to Fastum może pomóc , Altacet też jest dobry .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19137
Joszi - Altacet jest na opuchniecia, jak ktos sie w cos uderzy a nie na kontuzje stawu.
A co do kontuzjowanego-moze czesciowo uda Ci sie to wyleczyc, ale zadna kontuzja nie mija bezpowrotnie, lub bez skutkow.

Lionheart - Walka to moje życie!

Lionheart - Walka to moje życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam to samo juz od listopada, tez z lewym
stosuje rozne masci (bengay, abc, do tego inne chlodzace) ze skutkami raczej niewielkimi, oczywiscie do tego zmniejszenie obciazen i wzmozona uwaga na bark podczas cwiczen,
po jakims czsie (ok. 2 miechy) wyczytalem o leku homeopatycznym o nazwie traumel (chyba sprawdze to) stosuje sie go na poczatku co pol godz. pod jezyk, pozniej zadziej (az mi sie odcisk pod jezykiem zrobil , ale pomoglo, tzn. tak mi sie wydawalo, bylem hepi, doladowalem obciazenia, i trach....
teraz jest jeszcze gorzej, chyba jednak musze isc do lekarza...
i to samo zrob ty, a przynajmniej wyluzuj troche z obciazeniami...
cze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Lionheart- być może jest na stłuczenia , ale mi pomógł , działa przeciwbólowo . Dlatego o nim napisałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej walic prosto do lekarza. Jak bedziesz cos kminil to mozesz dluuugo nie potrenowac:(

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3972
Witam.Lekarz niewiele tu pomoże wiem bo sam bylem jakieś 2 tygodnie temu.Tak bolało że szlag mnie trafiał. Co do maści to nie dociera do wewnętrznej części stawu i nie działa skutecznie jedyne co lekarz przepisuje to środki przeciwbólowe i to wszystko. Mi zalecił jeszcze solux i materac magnetyczny ale to g****no daje.Musisz się z tym pogodzić.

Pozdrawiam Kris

Pozdrawiam Kris

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
Do konowała nie ma sensu iść.Boli tylko czasami jak zmuszę bark do wysiłku.Chyba kupię sobie jakąś odżywkę z kolagenem...

Ten się śmieje kto się śmieje najgłośniej!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Latem spala się nie tylko tkanka tłuszczowa...

Następny temat

4-5 powtorzen na mase??

WHEY premium