SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy :(

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4322

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
witam, proszę o pomoc w dostosowaniu diety. szczerze mówiąc nie chcę już chudnąć. w maju zaczęłam odchudzanie i z 45 kg, spadłam na 40. myślałam, że dzięki temu pozbędę się 3 fałdek na brzuchu i zmniejszę pośladki. niestety ostatnio zauważyłam, że przytyłam 1 kg. proszę o jakąś pomoc :(

Wiek : 23
Waga : 41
Wzrost : 160
Obwód w biuście : 78
Obwód pod biustem : 70
Obwód talii w najwęższym miejscu : 70
Obwód na wysokości pępka : 67
Obwód bioder : 77
Obwód uda : 44
Obwód łydki : 33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch i pośladki
W którym miejscu najszybciej chudniesz : ręce, nogi, biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : rolki, jazda na rowerze, siłownia, kręcenie hula-hop, skakanka, ćwiczenia abs, spacery
Co lubisz jeść na śniadanie : płatki z mlekiem, kanapki z dżemem i cappuccino lub z serem żółtym (staram się jeść ciemne pieczywo, ale w moim domu najczęściej króluje białe)
Co lubisz jeść na obiad : ziemniaki, sos, spaghetti, barek sałatkowy w Pizzy Hut, racuchy
Co jako przekąskę : owoce, jogurty
Co jako deser : ciastka, cukierki, babeczki, czekolada
Ograniczenia żywieniowe : nie lubię ryby, ani mięsa (muszę je jeść, ze względu na obiad, który przygotowuje Mama lub siostra), nie jadam też papryki, bakłażana, ani cukinii. Nie smakują mi chrupki ryżowe, ani „chlebki" Wasa
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : stan zdrowia dobry. Miesiączki regularne, nie biorę tabletek hormonalnych
Preferowane formy aktywności fizycznej : rolki, jazda na rowerze, siłownia, kręcenie hula-hop, skakanka, ćwiczenia abs, spacery
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak (nie zamierzam)
Stosowane wcześniej diety : odchudzałam się od maja, teraz staram się trzymać wagę.

Niestety nie mam zdjęcia, który obrazuje mój brzuch i za duże pośladki, bo nie mam aparatu. Od miesiąca jest w naprawie i nie mam wpływu na jego szybki powrót :(

Jem 5 posiłków dziennie (co 3 godziny), dużo się ruszam. Obecnie nie jem słodyczy (choć to trudne i nie chcę z nich dożywotnio rezygnować), piję wodę, odstawiłam kawę, herbatę, soki.

Przykładowy jadłospis:
Śniadanie (10:00): 2 kanapki z dżemem, cappuccino albo płatki (Cheerios) z mlekiem albo 2 kanapki z serem żółtym lub salami
Obiad (14:00): zupa (jarzynowa, ogórkowa, borowikowa) albo ziemniaki, schabowy, mizeria, albo spaghetti, albo ziemniaki z barszczem czerwonym
Przekąska (17:00): jogurt (np. Activia) albo jabłko/gruszka
Kolacja: płatki z mlekiem albo 2 kanapki z masłem orzechowym i mleko
O 23:00, piję Actimel.

Nie wiem już co mam robić. Ciągle się kontroluję, ćwiczę, byleby zrzucić z siebie te 3 fałdy na brzuchu i zmniejszyć pośladki. Boję się, że skoro przytyłam kilogram, to wchodzę w fazę efektu jo-jo. Byłam u dietetyka, ale powiedział, że moja dieta jest dobra. Niestety nie widzę tego, ani nie czuję. Wręcz przeciwnie, chyba zaczynam tyć Sama mam wrażenie, że źle jem. Czy jest jeszcze dla mnie jakaś szansa na pozbycie się fałd?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bulinka te tabletki zawierają szczepy dobrych bakterii probiotycznych, a probiotyki wspomagają prawid,lową pracę jelit i tworzą barierę ochronną w przewodzie pokarmowym. Ja brałam rownież ze względow ginekologicznych:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Witaj kredeczko, Twoja dieta jest na pewno do wymiany. Poczekaj na którąś z Szefowych, a one już CIę odpowiednio pokierują.
Powodzenia

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2011-09-01 11:03:26

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 844 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30567
Byłam u dietetyka, ale powiedział, że moja dieta jest dobra.

Nie chodż juz do niego !
Z tego co widzę masz duża niedowagę.
Ekspertem nie jestem ale pewnie zaraz któraś z moderatorek tu wpadnie i Cię nakieruje na właściwy tor.

Ruda

Zmieniony przez - qgqtq w dniu 2011-09-01 11:05:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1750 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35061
co prawda BMI jest malo warygodne ale wg niego to ty jestes wychudzona


ale szefowe sie wypowiedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
witaj!
a telefonu, którym możesz zrobić foty nie masz?
u Ciebie zdjęcia będą ważne.

Obwód pod biustem : 70
Obwód talii w najwęższym miejscu : 70
Obwód na wysokości pępka : 67


pod biustem masz tyle ile w talii?
a pod pępkiem mniej niż w talii?

no i wrzuć swój dzienny jadłospis do http://www.dietetyk.sfd.pl/ i zrób zrzut ('generuj zrzut') i wklej tutaj, wtedy moderatorki będą miały dokładniejsze dane o składnie i kaloryczności diety jaka utrzymujesz już dlugi czas

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matko Boska z jakiegokolwiek bądź kościoła!!!

Dziewczyno, jeśli uważasz, że przy wzroście 160cm i wadze 40kg musisz się odchudzać, to masz POWAŻNY problem natury psychicznej, którym powinien zająć się psycholog specjalizujący się w leczeniu zaburzeń odżywiania.

Przykro mi, ale tutaj nikt nie przyłoży ręki do wpędzenia cię w stan skrajnego wyniszczenia. To jest forum sportowe a nie ana boot camp.

Tutaj możemy pomóc ci zbudować ładną i zdrową sylwetkę, ale nie nakierowywać cię na trumnę.

Wybór należy do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 kg więcej to ja mam po śniadaniu 40 kg to dużo dużo za mało... Poprzeglądaj sobie dzienniki dziewczyn z podsumowaniami-jakie one mają ekstra figurki przy rozsądnej wadze!
Waga to nie wszystko, waga nic nie oznacza, ew. problemy natury psychicznej jak pisała wyżej Martucca.
Zmień nastawienie, tego Ci życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90
dzięki za szybki odzew.
chodzi właśnie o to, że nie chcę schudnąć!!!! napisałam to na samym początku. chcę "wyrównać" tylko swoje ciało. bo wyglądam dość dziwnie. mam chude ręce i nogi, a brzuch i pośladki za duże. nie ma tu mowy o żadnym odchudzaniu. wręcz przeciwnie, właśnie po to się do Was zgłosiłam, by ktoś pomógł mi ulepszyć system żywienia. nie mam zamiaru tracić wagi. nawet strasznie się tego boję.
co do zdjęcia, postaram się je jakoś zrobić i wrzucić. ale to już nie ode mnie zależy.
wypełniłam dziennik dietetyczny, ale niestety nie mam zielonego pojęcia, jak mam go tu pokazać. obraz mam zapisany na dysku, w formacie JPGE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4416
Na górze postu masz taki ołówek "edytuj", potem daj przeglądaj i wrzuć obraz z dysku. :)

Jeden mały krok każdego dnia przybliża mnie do celu.
http://www.sfd.pl/marcia1990_/_redukcyjno_motywacyjny_spowiednik_:_-t789605.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
- chodzi właśnie o to, że nie chcę schudnąć!!!

-niestety ostatnio zauważyłam, że przytyłam 1 kg.

- Boję się, że skoro przytyłam kilogram, to wchodzę w fazę efektu jo-jo

- brzuch i pośladki za duże


- itd.

Sama sobie przeczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90


dzień z dziennika
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cierp ciało jakżeś chciało -SPAM

Następny temat

Unloco/ Carb Cycling + FBW od str.19?

WHEY premium